Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Nerve Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Nerve Apk indir

Nerve Apk Uygulama indir

Nerve’ye hoş geldiniz: Dünyada hızla yaygınlaşan bu enteresan gerçeklik oyunun da oyuncular ve onların yaptıkları cesaret isteyen görevler bulunmaktadır.

Yeni vizyona giren NERVE filmide bu apk oyun hakkında insanlara bilgi vermektedir. Sizleri takip eden insanların vereceği görevler ile online olarak bu görevleri yerine getiriyorsunuz ve dünyada sizi takip eden herkes canlı canlı sizlerin bu görevlerinizi takip ediyor. Yaptığınız bütün görevleri canlı yayın da videodan kayıt ederek görevi tamamlıyorsunuz. Görevi başarır iseniz instagram gibi binlerce veya milyonlarca takipçiye ulaşıyorsunuz. Nerve Apk indir android oyun tamamen online ve canlı yayın yapan görevler ile yapacağınız bir sanal gerçeklik oyunudur.

Aynı zaman da dünyanın dört bir tarafından Apk Nerve oyuncuları ile yarışarak Nerve android birincisi olmaya çalışacaksınız. Nerve filminden anlaşılacağı üzere cesaret üzerine dayalı güzel bir apk oyun sizleri bekliyor. Nerve uygulamasını indirin! dünyanın dört bir yanından gelen diğer oyuncular zaten gözlemci olarak takip edecekler. Daha deneyimler yapmak cesaret ve oyuncular her zaman ekleniyor ne olduğunu görmek için “watcher” seçmek için “PLAYER” seçim, bu yüzden yeni şeyler için her zaman kontrol altında tutmak.

Nerve Apk indir

Nerve Apk indir

Bir Gözlemci veya oyuncu musunuz karaını ver?

Nerve Apk indir Android 4.4 ve üzeri çalıştıran (yukarı örneğin Galaxy S4 ve) yeni cihazlar için önerilir.

Film de çalışkan lise öğrencisi, Vee Delmonico [Emma Roberts] ve kız arkadaşı ile aralarında tartışma olmuştur. Kız arkadaşı Nerve Apk indir android oyun içerisinde popüler olamaya çalışmaktadır. Bu tartışmanın üzerine Vee Delmonico [Emma Roberts] online oyun Nerve katılmak için arkadaşları tarafından baskı kurulduğun da, Vee sadece zararsız eğlenceli bir oyun gibi görünüyor der ve Nerve Apk indir cesaret kaydolmak için karar verir. Kendisini adrenalin dolu yarışma heyecanını gizemli bir yabancıyla [Dave Franco] ile ortaklık yakalanmış bulur, Nerve oyun da ortak olan Vee ve arkadaşı yüksek bahisli Nerve oyun içine daha da kendini kaptırmıştır ve sonun da gerçeği görür ancak itirafçıları sevmeyen Nerve Gözlemcileri onu Nerve apk oyun içerisine mahkum eder. Tek kurtuluş yolu lider finale karşılaşarak galip gelmektir. Nerve android oyun giderek film içerisinde daha tehlikeli eylemleri ile bir uğursuz bir dönüş almaya başlar.

Tabiki bunların hepsi film ve kurgu, sizler bunları yapmak zorunda olmadığınız için android telefon ve tablet için maceralı, aksiyon dolu bir apk oyun olarak sizleri bekliyor.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Nerve Apk indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 59 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.10

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.1 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: Lionsgate

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: Nerve Do You Dare_v1.10_indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

Nerve Apk indir YAPILAN YORUMLAR