Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Night Camera+ v2.17 – Gece Kamerası

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Night Camera+ yardımı ile düşük ışıkta keskin ve düşük gürültü oranı sağlayan fotoğraflar çekebiliyorsunuz.

SDüşük ışık altında çekilen fotoğraflar her zaman kötü çıkar fakat Night Camera+ size bu konuda iyileştirmeler sunuyor. Ne kadar karanlık olursa olsun kameranızın çektiği fotoğrafa göre çok daha iyi fotoğraf çekebilen bu uygulama Keskin, etkili çekim yapabiliyor.

Night Camera+’ın size sunduğu bazı özellikleri: Fotoğraflarda bulanıklık ve gürültü yapmaz aksine düzeltir. Tam çözünürlük sunar yani çektiğiniz fotoğraflar kameranız kaç MP ise o piksel oranında görünür. Gelişmiş düşük ışık tekniği ile ışıklandırma sorununu ortadan kaldırır. Yer etiketleme ile çektiğiniz fotoğrafların nerede çekildiğini sosyal ağlarda belirtebilme. Kamera çekim sesini açıp/kapatabilir. Flaş ayarını uygulama üzerinden ister otomatik, ister sürekli açık veya sürekli kapalı şekilde ayarlayabilirsiniz.

Bir cep telefonu ne kadar güzel fotoğraf çeksede günümüz telefonlarında kullanılan lensler halen ışıklandırma sorununu ortadan kaldıramıyor. Gün ışığında çektiğiniz fotoğraflar harika olabilir elbet ama gece çekilenler malesef hayal kırıklığı. Bu yüzden geliştirilen Night Camera+ v2.17 size kompakt bir fotoğraf makinesinin yapabildiklerini sunuyor.

Night Camera+ v2.17 – Gece Kamerası Ekran Görüntüleri:

night camera gece kamerası 1 night camera gece kamerası 2 3 night camera gece kamerası 2

Night Camera+ v2.17 indirapk.com ]

Night Camera+ v2.17 – Gece Kamerası YAPILAN YORUMLAR