Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Nimble Quest – Bağımlılık Yapan Android Savaş Oyunu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Tiny Tower’ı yapımcıları tarafından geliştirilen Nimble Quest ile düşman ordularına sonsuz sayıda askerinizle saldırabilecek ve bu askerleri yöneterek öldürdüğünüz her düşman için yeni bir askeri ordunuza ekleyebileceksiniz.

Nimble Quest Android Play Store’da yapılan yorumlara göre son derece bağımlılık yapıyor ve oyunun yapısı yılan oyununa benziyor. Yılan oyununda aldığınız her piksel nasıl size katılıyorsa bu oyunda da öldürdüğünüz her asker sizin ordunuza katılarak sınırsız bir ordu kurabiliyor ve karşınıza çıkan düşman askerlerine bu şekilde saldırabiliyorsunuz. Yatay ve dikey ekran modunda oynanabilen Nimble Quest‘e giriş yaptığınızda Arena, Shop, Options ve Play adında 4 farklı menü ile karşılaşıyorsunuz. Arena modu oyunu ilk defa oyunayanlarda heemn açılmazken Shop menüsü sayesinde askerleriniz ve düşmanlarınız için çeşitli silah ve iksirler alabiliyorsunuz.

Play diyerek oyuna başlamaya çalıştıktan sonra sizden bir asker seçmeniz isteniyor ve yine seçeceğiniz askeri bu bölümden geliştirebiliyorsunuz bunun içinde tabi ki oyunda savaşarak para kazanmanız lazım. Savaştıkça yeni askerler çıkartabildiğiniz Nimble Quest’te duvarlara çarpmamanız lazım.

Nimble Quest – Bağımlılık Yapan Android Oyunu Ekran Görüntüleri:

Nimble Quest 1 Nimble Quest 2 Nimble Quest 3

Nimble Quest – Bağımlılık Yapan Android Oyunu Video İnceleme:

Nimble Quest – Bağımlılık Yapan Android Oyunu Kullanıcı Yorumları:

Kerem Balta: Eski bir oyun ancak bu kadar güzel yorumlanabilirdi. Farklı kahramanlar ile farklı şekilde düşünüp grubunuzu yönlendirerek düşmanlara karşı savaşıyorsunuz. Yeni kahramanları açtıkça da max. sayınızı (uzama kapasitenizi) arttırıyorsunuz. #Anahtar nokta liderinizi saldırılardan kaçırarak asgari hasar alıp azami hasar vermek… #ne yazık ki pay2win modeline devam ama eski yılancılar denemeli. #Nostalji için Snake ’97 ve Snake Highscore Free deneyin. Diğer kopyaları genellikle riskli izinler isteyen trojanlar

Nimet Kalkan: Bagimlilik yapti cok zevkli oyun tavsiye ederim. Bana eski ateri oyunlarini hatirlatiyor

Onur Yaman: Retronun sadece bol piksel demek olmadığını, sevimli grafikleri ve renk paleti ile kanıtlayan, basit ama başarılı bir mekaniğe ve bolca güzel oynanış fikrine sahip, bağımlılık yaratıcı bir oyun. Yapımcı ücretsiz oyununu reklamlarla ve “rate me” çığırtkanlığıyla doldurmadığı için, sırf destek olmak adına 50 tl para harcadım oyunda. Mantık basit olsa da oyunda ilerlemek zor, bu da hırsı ve heyecanı kaybetmeden haftalarca oynamanızı sağlıyor. Özellikle nostaljik tatlar arayanlara şiddetle tavsiye ediyorum.

Samil Kerem: Mukemmel bir oyun ve harika kahramanlar harika indirin

Okan Akıl: Adamlari gelistirmek zevkli aksiyonu bol tekrar tekrar oynanasi var umarim ileride daha ayrintili islerle de ugrastirirlar

İsmail Tezcan: Yorumlari okudum ve cok olumlu yorumlar var.

Mert Kaba: Oyun gayet başarılı ve eğlenceli ama tek eksiği kahramanları istediğimiz yere istediğimiz zaman ateş ettiremiyoruz. Umarım güncellemeyle duzelir.

Halit Nesim: Oyun harbiden sariyor bagimlilik yapiyor bi yukleyin ve deneyin oyunu derim birakamazsiniz

Aykut Özalp: tekrar tekrar oynattırıyor kendini yeni herolar açtıkça zevkli oluyor kendune has tarzda bir oyun

Cihan Güzel: Güzel oyun fakat adamlarini gelistirmen cok zor. Goruntu kalitesi ateri kalitesi. Oynayis ise zevkli.

Alper Kiraz: Oyun bagimlilik yapiyor ve eğlenceli

{ i N D i R A P K . C O M }

[ Nimble Quest indirAPK.com ]

Nimble Quest – Bağımlılık Yapan Android Savaş Oyunu BENZER İÇERİKLER
Nimble Quest – Bağımlılık Yapan Android Savaş Oyunu YAPILAN YORUMLAR

  • hüseyin
    7 sene önce

    çok güzel herkesin oyunun en azından denemesini tavsiye ederim