Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Ninja Turtles Legends APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Ninja Turtles Legends APK indir

Ninja Turtles Legends APK Uygulama indir

Her fırsatta, Mutant Ninja Turtles X boyutundan gelen kötülüğün baş aktörü olan Kraang prime dünyayı ele geçirme planlarını bertaraf etmen gerekecek. Kraang ‘in dünyayı ele geçirmek için oluşturduğu ultra mutant bir ordu hain bir yeni düzeni kurmak için hazırlıklara başladı. Her yerde, Kraang askerlerini görevolendirerek kurmak istediği ultra mutant ordu için başta Mutant Ninja Turtles DNA’ları dahil olmak üzere bir çok güçlü yaratıkların DNA’larını kaçırdı!

X boyutundan gelecek olan yaratıkları ve çok geç olmadan Kraang yaptığı kötülük planlarını Ninja Kaplumbağalar ve Müttefikleri bozmak için ellerinden geleni yapacaklar ve sen de bunlara yardım edeceksin.

Android apk uygulama indir oyunun da Kraang ve daha fazlasını en kötüler ile mücadele edeceğin bir birinden zorlu 7 bölüm ve 70’in üzerinde savaş oyunu oynayacaksın. Bu bölümleri geçebilmen için elindeki silah oyunu güçlerini iyi kullan. Apk indir oyun içerisin de beraber hareket edeceğin çeşitli takım arkadaşların mevcut. Mutantların dünyayı ele geçirmesini önlemek için android uygulama indir programın da sana verilen güçlerini iyi kullan ve hızlı olman gerekiyor.

Görsel 3D grafikler ile gerçğine yakın ses efektleri sayesin de apk indir oyunu güzel bir eğlenceye ve zaman geçirilecek bir android uygulama oyununu dönüşmüş.

Ninja Turtles Legends APK indir oyun içerisin de yapacağın strateji ile elinde ki silah oyunu güçlerini savaş oyunu arenaların da gözster ve bütün düşmanlarını mağlup et. Macera,aksiyon ve eğlencenin hiç azalmadığı bir apk oyun oynamanın tam zamanı.

SAYGI kabuk: Sınırlı süre için oynamak ve bu yaz blockbuster, Teenage Mutant Ninja Turtles dayalı yepyeni bir bölüm deneyim: gölgeler dışında! Onların keşif görevi ters gittiğinde, kaplumbağaları ayak Clan ve favori kötü çocuklar Bebop ve Rocksteady almak gerekir! Bu özel karakterler toplamak ve kazanmak için mücadele!

Ninja Turtles Legends APK indir

Ninja Turtles Legends APK indir

KAPLUMBAĞA gücü: Yardım Leonardo o alır kız ve adam mutantlar kaydetmek için Kraang ordusu olarak. Leonardo ile birlikte 5 savaşta en sevdiğim TMNT karakterlerinizi ile oynamak.

MUTANT MAYHEM: Toplamak ve 30’dan fazla TMNT karakter seviye! Tren onları süper tatlı onların hamle öğrenmek ve kaplumbağa-rrific ekibinizi! Derin Dondurucu dondurma Kitty için paketi unutmayın!

yemek Savaşı: günlük ödüller ve ekibinizin geliştirmek için kartı paketleri toplamak!

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Ninja Turtles Legends APK indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 70 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.1.6

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.0.3 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: Ludia Inc.

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: Ninja Turtles Legends_v1.1.6_indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

Ninja Turtles Legends APK indir BENZER İÇERİKLER
Ninja Turtles Legends APK indir YAPILAN YORUMLAR