Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Ocean Wars Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Ocean Wars Apk indir

Ocean Wars Apk Uygulama indir

Android telefon ve tablet apk oyunları içerisin de değişik bir strateji tabanlı oynanan bir android oyun. Bir çok strateji ve savaş oyunu özelliklerinden farklılıkları olan, güzel bir deniz savaşları temalı apk oyun.

Ocean Wars Apk indir android uygulama oyunundan bahsedecek olursak, dünya üzerinde iklim değişikliği nedeniyle buzullar eriyerek dünyayı sular altın da bırakmıştır. Yaşanacak çok az bir yer olması nedeniyle kaynaklar için savaşlar da kaçınılmaz olmuştur. Bu savaşları yaparken okyanusun derinliklerinden gelen devasa canavarları ve korsanlara dikkat etmen gerekecek.

Online olarak oynayacağın android oyun, multiplayer desteği ile dünya çapın da diğer apk indir oyuncuları ile ittifak kurarak savaş ve silah oyunu gücünü birleştirerek, diğer düşmanlarına saldıra bilirsiniz. Kendinize ait olan adanızı geliştirerek, yer altı ve yer üstü kaynaklarınızı kullanın, düşman saldırılarından korunmak için adanızın etrafına duvarlar ile çevirin. Deniz savaşlarında en büyük silah gücünüzün olan gemileri inşaa etmek için tersaneler kurun. Adanızda yaşayan halkınızın aç kalmaması ve yetiştirdiğiniz ürünlerden para kazanmak için tarla ve balık çiftlikleri kurun.

Okyanusun derinliklerinden gele bilecek saldırılara karşı her zaman hazırlıklı olun. Güçlü oluşturacağınız filolar ile düşmanlarına saldırın.
Ocean Wars Apk indir android oyunu ücretsiz download ve ücretsiz apk indir olarak oynanır, android uygulamaları içerisin de bazı apk oyun ekstra özellikleri gerçek para ile alınır.

Ocean Wars Apk indir

Ocean Wars Apk indir


Ocean Wars Apk indir android oyununu online olarak oynayacağınız için internet bağlantısı gereklidir.

3D grafik efektleri, muhteşem aksiyon ve macera sizleri bekliyor. Arkade & aksiyon tecrübesi yaşayacağınız apk uygulama indir oyunun da, eğlencenin de tadına varacaksınız.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Ocean Wars Apk indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 84 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.3.15

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.0 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: EYU-Game Studio

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: Ocean Wars_v1.3.15_indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

Ocean Wars Apk indir BENZER İÇERİKLER
Ocean Wars Apk indir YAPILAN YORUMLAR