Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

OG YouTube Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 rating, 1 votes)
Loading...

OG YouTube Apk indir

OG YouTube Apk Uygulama İndir

Bir çoğumuz YouTubeden video indirmek isteriz , ancak her zaman karşımıza bu videoyu indieremeyeceğimiz bir uyarı alırız. Bu videoyu indirmek için bir çok android uygulama programları mevcut. Ama ya onlar lisans istiyor, ya crack yapılması gerekiyor yani bunun gibi bir çok problerler ile karşılaşıyoruz. Artık bunların hepsi son buldu. YouTube’tan istediğiniz video ve ya müzik kliplerini direk olarak Android telefon ve ya tablet için hafıza kartına yada belleğine download etmeyi olanak sağlayan çok güzel bir YouTube download android uygulamasıdır. Hafıza kartınızın kapasite durumuna göre videoları istediğiniz ekran çözünürlüğün de ve hatta MP3 formatında dahi download edebilirsiniz.

Daha önce internet download maneger apk uygulama indir programının Youtube yaptığı video indir, mp3 indir, mp4 indir gibi indirme işlemlerini artık OG YouTube Apk indir android apk uygulama indir yapacak.Sadece youtube için geçerli olan OG YouTube Apk indir gördüğü bütün video, müzik klip indir izlenmesin de kendi download butonunu yapıştırarak YouTube istemcisi gibi çalışır. Youtube için bir çok internet sitesi bu apk uygulama kendi sitelerine koyarak yıllardır bu işlemleri sitesi üzerinden yapıyordu. Artık bu gibi sitelere gerek kalmadan sadece bir ANDROİD APK İNDİR uygulaması ile android telefon ya da tabletten bu işlemleri tek bir dokunuşla yapabileceksiniz.Youtube de videoyu görüntülemeye başladığınız da ve videonun altında bulunan açıklama kısmında indir butonunu çıktığın zaman bu apk uygulama indir programının ne kadar gerçek olduğu anlaşılır. İstediğiniz çözünürlükte bulunan seçenekleri göreceğin bir ekran karşına çıkar.

OG YouTube Apk indir

OG YouTube Apk indir

 

Bu android apk uygulama için bir kaç önemli hatırlamalar sunmamız gerekmektedir. Apk uygulama yapımcılarının özellikle bahsettiği konu ise OGYouTube indirme işlemi yapmak için youtube de kendi hesabınıza girmeden download işlemlerini yapmanız. Android uygulama programı özelliği youtube de kendi hesabınız ile giriş yaptığınız da youtube üzerinden hiç bir video ve ya müzik kilplerini mp3 ve ya mp4 olarak indirme işlemi yapmaması.Bu neden ile OG YouTube Apk indir download işelemi yapmanız için bu uyarıyı dikkate almanız gerekmektedir.
OG YouTube Apk indir YouTube istemcisi olarak kullana bileceğiniz ve YouTube üzerinden videoları ve müzik kilplerini indirebilmenizi sağlayan çok güzel bir apk uygulama. Basit ara yüzü ile kullanımı açısından kolay ve güzel özellikleri ile TubeMate gibi android apk uygulama indir programlarına alternatif rakip olabilir.

OG YouTube Apk indir Özellikleri:

 • Apk indir Boyut: 25.4 mb
 • Apk indir Mevcut Sürüm: 12.10.60-3.5U
 • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.1 ve üzeri
 • Apk indir Sunan: OGmods
 • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği
 • Apk indir Lisans: ücretsiz
 • Apk indir DosyaTürü: ogyoutube-12-10-60-3-5u-indirapk.com.apk
 • Apk indir İndirme Türü: apk
OG YouTube Apk indir YAPILAN YORUMLAR

 • Yalan
  3 sene önce

  Download link yok direk reklam sayfasına yönlendiriyor sakin denemeyin bile

  • admin
   3 sene önce

   Sayfanın alt tarafına indiğiniz de iki adet download linki bulunmaktadır. Emeğe saygı lütfen.