Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Olive Office Premium – Android için Ücretsiz Office Programı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 rating, 1 votes)
Loading...

Olive Office Premium ile Android tablet ve telefonunuzda tüm word, excel, power point ve pdf işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Ücretsiz olmasına rağmen birçok özelliği bünyesinde barındıran bu office programı ile DOC / DOCX / TXT / XLS / XLSX / PPT / PPTX / PDF dahil olmak üzere toplamda 23 farklı dosya formatını açabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Mobil office ihtiyacınızı tamamiyle karşılayabilecek bir uygulama olan Olive Office Premium, yüksek verimlilik, ücretsiz olması ve bir office uygulamasında olması gereken tam özelliklerle ön plana çıkıyor. Uygulama sayesinde 23 farklı uzantıya sahip office dosyalarınızı kolayca düzenleyebilir, araç çubukları ve hızlı kısayol tuşları ile hızlı işlem yapabilir, dosya yöneticisi sayesinde office belgelerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Bulut depolama sistemleriyle otomatik entegrasyon kurabilen Olive Office şimdilik Box.com, Google Doc ve Dropbox desteği sunuyor.

Word dosyalarınız için zengin metin editörü, zengin düzenleme seçenekleri sunan Olive Office, Excel için grafik sutunları, pasta grafikler oluşturabilme ve görüntüleyebilme, hizalama, yazı tiplerini ayarlayabilme, hücre biçimlendirme gibi daha birçok özelliği içerisinde barındırıyor. PowerPoint sunumları oluşturup izleyebileceğiniz bu ücretsiz uygulama PDF okuyucusu ile zoom ve kelime arama gibi işlemlerede olanak sağlıyor. Şimdilik İngilizce, Fransızca, Korece, Almanca, Çince ve Japonca dil desteği sunan ücretsiz office programı ile istediğiniz tüm office işlemlerini kolayca halledebileckesiniz.

Olive Office Premium – Android için Ücretsiz Office Programı Ekran Görüntüleri:

Olive Office Premium - Android için Ücretsiz Office Programı 1 Olive Office Premium - Android için Ücretsiz Office Programı 2 Olive Office Premium - Android için Ücretsiz Office Programı 3

Olive Office Premium - Android için Ücretsiz Office Programı 4 Olive Office Premium - Android için Ücretsiz Office Programı 5 Olive Office Premium - Android için Ücretsiz Office Programı 6

Olive Office Premium – Android için Ücretsiz Office Programı Kullanıcı Yorumları:

Kazım Soylu: yazi karakterlerinin hepsini açıyor öteki programlardan kat kat iyi tavsiye ederim yukleyin

Servet Doğan: Pek çok uygulama denemiş bir kullanıcı olarak office, pdf, html sayfalarıni bu kadar hızlı, karakter sorunu vb. Olmadan açıp okuyabilen başka bir uygulama daha görmedim (yüksek fiyatlı markalarla gömülü gelen uygulamar hariç) Kesinlikle tavsiye ederim. Edit özelliği de olduğunu belirtmeden geçemeyeceğim.

Yasin Gökbakan: Harika bir program. Türkçe karakter sorununu kodlamayi değiştirerek cozebilirsiniz

Hatice Kırmızı: HTC Wildfire S’te kullanıyorum gayet güzel sadece duzenleme yaparken yavasladigi oluyor..

[ Olive Office Premium 1.0.84 indirAPK.com ]

Olive Office Premium – Android için Ücretsiz Office Programı BENZER İÇERİKLER
Olive Office Premium – Android için Ücretsiz Office Programı YAPILAN YORUMLAR

  • Dr Dre
    6 sene önce

    Android için gerekli bir program ücretsiz ve kullanışlı.

  • chanel bags
    7 sene önce

    Güzel paylaşım için teşekkürler. Android gerçekten çok gelişti böyle ücretsiz uygulamalar çok işimize yarıyorlar.