Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Order & Chaos Online Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Order & Chaos Online Apk indir

Order & Chaos Online Apk Uygulama indir

Çok oyunculu ve Andoid marketteki en iyi MMORPG apk oyun indir deneyimini sizde yaşayın. Sevdiğiniz arkadaşların ile takım kurarak android oyunları içerisinde bulunan görevlere git ve bu hayalinde ki fantastik harikalar dünyasını keşfet, unutulmayacak destanlar, savaş oyunu kazan ve takımını skor tabelasında en üstlere taşı.

Order & Chaos Online Apk indir Android oyun Gereksinimleri:
İyi bir donanım ile yapılmış, pc, android telefon ya da tablet sahibiyseniz bu müthiş apk RPG oyun deneyimini en üst seviyede yaşaya bilirsiniz. Normal bir pc, android telefon ve ya tablet kullanıyorsanız, önemli değil android oyun gereksinimlerini karşılasın yeter. Bu apk oyun indir için gereksinimler ise işlemci hızınız 1Ghz, Ram en az 500 mb, ve android telefon,tablet ya da pc de en az 2 gb boş alan, ekran kartınız Hd grafik efektlerini iyi oynatması için minumum seviyede olması gereksinimler için yeterlidir.

Bir birinden farklı 5 android oyunları içerisinden ırk seç, MMORPG avatar karakterini oluştur. Oluşturduğun karakteri apk indir oyun oynarken geliştir. Silah oyunu yeteneğinden, savaş oyunu yeteneklerine, kıyafetlerinden, görünümüne kadar bütün yeteneklerini geliştire bilirsin.
Online olarak oynayacağın MMORPG apk indir oyun da, tek başına güçlü olabilirsin, ancak takım olarak hem daha güçlü hem de daha saldırgan olacaksın.

Gücünü kanıtlaman için çok oyunculu multiplayer apk oyun moduna katıl ve efsane arenalarda savaş oyunu kazanmak için takım arkadaşlarınla silah oyun gücünü birleştir.

Order & Chaos Online Apk indir

Order & Chaos Online Apk indir

Yalnız yaşam mücadelesi vereceğin bir android oyunları arasında yerl almayan Order & Chaos Online Apk indir android oyun da fantastik dünyayı tek başına keşif yaparken, multiplayer apk oyun modu ile arkadaşların ile değiş tokuş yap, ancak dikkatli olman gerekiyor dost edineyim derken düşman da kazana bilirsin.
Order & Chaos Online Apk indir android oyun da günlük yaşantının yanı sıra sana verilecek 1500’den fazla görevleri tamamla.

PvP aranalar da kuracağın dostluklar ile bir takım oluştur ve burada ki savaş arenalrın da tek başına savaşmak yerine takımın ile beraber katıl. PvP modun da düşman bayrağını alın ve puanları toplayın.
Savaş meydanların da daha hızlı olman ve geçtiğin bölümler giderek zorlaştığı için binek hayvan ile bu savaşlara katılarak, silah oyunu gücünü değişik bir moda taşı. Sizlere verilecek binek hayvanlarından bazı örnekler verirsek, Kraken, Gümüş Uğursuzluk, Kanlı Hayalet At, gibi yeni binek hayvanlarıyla savaş meydanlarına hızlı bir giriş yap! Burada seni aksiyon ve macera dolu eğlenceli android oyunları bekliyor. Strateji ve taktik açısından en iyi olanlar burada kazanacaktır.

Order & Chaos Online Apk indir android oyunda sizleri bekleyen yenilikler:

PvP savaşların da bayrağı ele geçir.

Takım oluştur ve lige katılarak savaş puanlarını topla.

Order & Chaos Online Apk indir oyununa özel yıl dönümü arenaları

Order & Chaos Online Apk indir özel destansı yılının kutlamalarına katıl!

Android uygulama programı sadık oyuncularına benzersiz ve muhteşem hediyeler bekliyor!

Bu özel yıl dönümü için özel binek hayvanları kazanma şansı.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Order & Chaos Online Apk indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 36,2 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: v4.2.0m

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 3.0 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: Gameloft

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: Order&Chaos Onlie,indirapk,com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

Order & Chaos Online Apk indir BENZER İÇERİKLER
Order & Chaos Online Apk indir YAPILAN YORUMLAR