Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Paper Toss 2.0 – Android için Kağıt Atma / Fırlatma Oyunu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 rating, 1 votes)
Loading...

Backflip Studios tarafından geliştirilen popüler oyunlardan birisi olan Paper Toss, oldukça fazla sevilen ve 100 milyonu aşkın indirme rakamlarına ulaşan ilk sürümünün ardında 2.0 sürümünü geçtiğimiz haftalarda yayınladı.

Paper Toss 2.0’da ilk sürüme göre oldukça fazla değişen şey var. Grafiklerden tutun bölümlere kadar birçok farklı yenilik Paper Toss 2.0 ile sizleri bekliyor. Oyunda amacınız kağıtları fırlatarak çöp kutusuna sokmak. Ücretsiz olmasıyla ön plana çıkan bu oyun vakit geçirmek için birebir. Oyuna başladığınızda 11 farklı bölüm karşınıza çıkıyor. Hava alanı, lavabo, ofis ve çok daha fazla mekanda çöp kutusuna kağıt aytacağımız bu oyunda dokunmatik kontroller ve fizik kontrolleri çok iyi bir şekilde işliyor. Eski oyunda yer alan klasik işleyişin aksine bu oyuna coins yani altın özelliği eklenmiş. Bu sayede market kısmına girerek domates, muz, karpuz, futbol topu, cola, zımba makinesi, el bombası, oyuncak uçak gibi araçlarıda artık fırlatabiliyoruz. İlk sürümüne göre android telefon ve tabletlere özel daha gerçekci grafiklere sahip olan Paper Toss 2.0 cidden eğlenceli bir yapıya bürünmüş.

Özellikle patronun odasında geçen sahneyi çok beğendim 🙂 Normal kağıt attığınızda patron uyanmayabilir ama Stuff kısmından diğer araçlardan satın alırsanız patronu vurarak uyandırabilirsiniz.

Paper Toss 2.0 – Android için Kağıt Fırlatma Oyunu Ekran Görüntüleri:

Paper Toss 2.0 1 Paper Toss 2.0 2 Paper Toss 2.0 3

Paper Toss 2.0 – Android için Kağıt Fırlatma Oyunu Video İnceleme:

Paper Toss 2.0 – Android için Kağıt Fırlatma Oyunu Kullanıcı Yorumları:

Ali Özmene: Coins sistemi oyuna amac kazandirmis sorunsuz

Egemen Baş: Reklamlar olmasa 5 yildizi hakediyor ama yine de ilkine gore cok daha iyi ve iyi vakit gecirtiyor

Begüm Şahin: Vakit harcamak icin birebir. Ben galaxy wonder kullandigim halde kasma yapmiyor

Hüsamettin Çelik: Arkadaslar bende bu oyunun ilk sürümü de var cok begendigim için bunu da indirdim. Virus falan yok. Kasmiyor da oyun yağ gibi

Ozan Mert: Güzel ve eğlenceli bir oyun. İnsanı kendine yoğunlaştırarak bulunduğunuz ortamdan uzaklaştırabiliyor. Buna rağmen sıkıyor bir müddet sonra. Yine de indirin.

Kerem Mavi: Beyler yorumları okudum adam indiremediği için 1 yıldız vermiş…. Git bi makineni değiştirde sonra dene… Makinen sağlamsa benim ki xperia u zaten indirir sürümün yetmiyosa oyunu suçlayamazsın gayet güzel hatta süper bi oyun 🙂

[ Paper Toss 2.0 indirAPK.com ]

Paper Toss 2.0 – Android için Kağıt Atma / Fırlatma Oyunu BENZER İÇERİKLER
Paper Toss 2.0 – Android için Kağıt Atma / Fırlatma Oyunu YAPILAN YORUMLAR