Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Path of War APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Path of War APK Uygulama indir

Amerika Birleşik Devletleri iç savaş ile mücadele etmek zorun da kalmıştır. Android uygulama apk program oyunun da sizin de savaş oyunu içerisin de olduğunu unutmayın! Ülkeyi korkunç ve gizemli nedenlerden dolayı terör ve anarşi ülkede arttı. Amerika Birleşik Devletleri halkını ezen, zulum eden, vatandaşlarına çile çektiren ve kötü bir yönetim tüm ulusun kontrolünü eline geçirmiştir. Bu Path of War APK indir android uygulama oyunun da arkadaşlarınızın bir milis güçlere katıl ve yönetime karşı savaş oyunun da mücadele et. Android apk indir oyunun da makineler ve piyade askerler ile bir ordu kurmak, en iyi strateji sayesinde Amerika’yı almak için Washington DC’ye California elinde ki silah oyunu gücünü kullanarak savaşmak!

Path of War APK indir android oyun eski strateji apk indir oyunlarının gelişmiş versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. Ancak o apk indir oyunların da karşınız da başka düşmanlar ile savaş oyunu yaparken, şimdi bir ülke rejimine karşi silah oyunu ve savaş oyununa giriyorsunuz. Online mücadele ve multi player uygulama apk oyunu olan bu Path of War APK indir çeşitli şehirleri ele geçirerek ülkeyi kurtaracaksınız. Android oyun da topraklarını genişletmek ve düşmanın topraklarını yağma ile yükseltmek. Path of War APK indir online oyunu sayesin de ittifaklar kurup ve arkadaşlarınız ile birlikte yeni imparatorluğunuzu kurun! Her seviyede yaptığınız inşaatları ve binaları modifiye ediniz. Büyüyen sınırlarını genişletmek ASSEMBLE BİR makineli toting canavar kamyon, Grenadiers, helikopter ORDUSU ve daha fazlası! FORGE ittifaklar BÜYÜK Ülkelere ve güçlendirmek için hisse takviye kONTROL diğer komutanlarla senin dayanak WASHINGTON, DC İÇİN RACE ve sermaye devralacak!

3D garafik,muhteşem ses efektleri ile aksiyon ve maceranın hiç bitmeyeceği güzel bir strateji ve savaş oyunudur.

Path of War APK indir

Path of War APK indir

Path of War APK indir yenilikler:

İttifak Bonuslar: Android programı yedi yeni ikramiye ve kale tipleri önemli, onları tutun dost ittifaklara verilmesi önemli, benzersiz ikramiye eklenmiştir.

Yapacağınız ittifakları daha iyi olabilmesi için yeni bir arama fonksiyonu, ittifaklar ve çıkarları açısından aramak için izin sıralaması ve haritaya eklendi.

Yeni ipuçları ve püf noktaları şimdi yükleme sırasında görüntülenir.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Path of War APK indir Özellikleri:

  • Boyut: 93 mb

  • Mevcut Sürüm: 1.0.72657

  • için Gereken Android sürümü: Android 4.0.3 ve üzeri

  • Sunan: NEXON M Inc.

  • Dil: Bir çok dil desteği

  • Lisans: ücretsiz

  • DosyaTürü: Path of War_v1.0.72657_indirapk.com.xapk

  • İndirme Türü: apk

Path of War APK indir BENZER İÇERİKLER
Path of War APK indir YAPILAN YORUMLAR