Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Perfectly Clear for Android – Resimleri Netleştirme ve Canlandırma Programı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 rating, 3 votes)
Loading...

Android Play Store’un şu sıralar en popüler ücretli uygulamalardan birisi olan Perfectly Clear for Android, tek tıklama ile fotoğraflarınızı netleştirme ve canlandırma garantisi veriyor.

Akıllı görüntü işleme araçlari ile dünya çapında 20 milyonu aşkın kişi tarafından hergün kullanılan ve milyonlarca fotoğrafa gözle görülür bir şekilde canlılık ve netlik veren Perfectly Clear for Android Fotoğrafçılık kategorisinin lider uygulamalarından birisi. Telefonunuzun sofistike klasik kameralarının verdiği hüsran sonuçlar birçok akıllı telefonu fotoğraf konusunda başarısız kılmakta. Perfectly Clear for Android ise size bu konuda bir miktarda olsa yardımcı oluyor. İçerisinde yer alan özel fotoğraf geliştirme araçları sayesinde çektiğiniz fotoğraflar dilediğiniz canlılığı yakalayabilen bu program, yeni arayüzü, ve içerisinde yer alan farklı modlarla size çok fazla ayrıntı sunuyor.

40 MP’lik fotoğraflara kadar çoğu fotoğrafı düzenleyebilen Perfectly Clear for Android, zoom başta olmak üzere fotoğraf düzenleme adına birçok farklı aracıda içerisinde barındırıyor.

Perfectly Clear for Android – Resimleri Netleştirme ve Canlandırma Programı Ekran Görüntüleri:

Perfectly Clear for Android 1 Perfectly Clear for Android 2

Perfectly Clear for Android 3 Perfectly Clear for Android 4

Perfectly Clear for Android Kullanıcı Yorumları:

Emirhan Kayak: Resmi netlestiriyor +resmen photoshop yapıyorsun beautiful özelliği çok güzel

Serkan Danış: Detaylı ve işini iyi yapan bir fotoğraf düzeltme uygulaması.

Orçun Candanar: verdiği sonuçlar güzel bence. daha iyi yapan ücretsiz uygulama vardır belki fakat benim tek tek deniyecek vaktim yok.

Kazım Savaş: Benim Telefonum 8.1 mp kamera var fotoğrafların boyutu büyük Programda yanlızca 5 mp kadar olan fotoları güzelleştirebiliyorum. Kendi Telefonumdan çektiğim fotolarda hata veriyor. We are very sorry,but the Editor has had an unforeseen problem and must be closed.Reason: java.langOutOfMemoryError: bitmap size exceeds WM budget. Böyle bir sorun veriyor..

Kurulum:

  • Uygulamayı yükledikten sonra Lucky patcher ile lisans doğrulamasını kaldırın.

[ Perfectly Clear for Android indirAPK.com ]

Perfectly Clear for Android – Resimleri Netleştirme ve Canlandırma Programı BENZER İÇERİKLER
Perfectly Clear for Android – Resimleri Netleştirme ve Canlandırma Programı YAPILAN YORUMLAR

  • onur eser
    6 sene önce

    Bende de we are very sory yaziyor napcam