Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

PES Maneger Apk İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (150 rating, 37 votes)
Loading...

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyun olan PES Manager’de kendi rüya takımınızı yaratarak şampiyonluğa giden yolda takımınıza klavuzluk etmektesiniz. PES Manager devasa bir futbolcu arşiviyle birlikte gelmekte. Oyunda 1500’ün üzerinde futbolcu yer alıyor ve oyun severler bu futbolcuların kartlarını toplayarak kendi takımlarını kurabiliyorlar.

Pes-Menager-Android-Apk-indir2

PES Manager’da takımınızı oluşturduktan sonra maçlarda kullanacağınız oyun sistemini belirliyorsunuz. Oyuncularınız maçlar sırasında sahada 3 boyutlu olarak gösterilmekte. Özel yeneteneklere sahip futbolcu kartlarınız oyunda size büyük avantaj sağlamakta ve sıradışı maç performansları sergilemekteler.

PES Manager’da maçlara çıktıkça oyuncularımızı geliştirebiliyoruz. Böylece oyuncularımızın bütün potansiyellerini ortaya çıkararak en güçlü takımı elde edebilmekteyiz. PES Manager bize özel ödüller sunan etkinlikler de sunuyor. Eğer menajerlik oyunlarını seviyorsanız PES Manager güzel bir mobil seçenek olacaktır.

PES Maneger Apk İndir BENZER İÇERİKLER
PES Maneger Apk İndir YAPILAN YORUMLAR