Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Photosphere Live Wallpaper – Kendi Resimlerinizi Canlı Duvar Kağıdı Yapın

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Sade ve kullanışlı ama oldukça etkileyici bir canlı duvar kadığı arayanlar için kendiminde kullandığı Photosphere Live Wallpaper, tüm bu saydıklarımı en iyi şekilde yapabiliyor.

Oldukça iyi kullanıcı yorumlarına sahip olan canlı duvar kağıdı Photosphere, tamamen ücretsiz bir uygulama. Canlı duvar kağıdının ayarlar kısmına geldiğinizde Image, Custom Image gibi seçenekler mevcut. Image kısmında canlı duvar kağıdının kendi sunduğu görüntüler yer alırken, Custom Image kısmını aktif eder ve Click to Select Image yazan yere tıklarsanız kendi resimlerinizi panaromik bir görüntü verebiliyorsunuz üstelik 360 dereceden. Oldukça iyi bir fikre sahip olan bu duvar kağıdı sensörlerlede uyumlu çalışıyor. Örneğin ana ekrandayken telefonu yukarı aşağı eğerseniz ve varsayılan görüntü kullanılıyorsa veya kendi seçtiğiniz resim varsa bunu sanki 3 boyutlu olarak gösteriyormuş gibi ayarlıyor ve bu özelliğide kusursuz bir şekilde çalışıyor.

Photosphere Live Wallpaper’ı aktif hale getirmek için ana ekranda herhangi bir boş alana uzunca basık tutun. Ardından çıkan ekranda canlı duvar kağıtlarını seçerek Photosphere Live Wallpaper‘ı bulup aktif edin. Uygulama android tablet ve telefonlarla uyumlu yapıya sahiptir.

Photosphere Live Wallpaper – Kendi Resimlerinizi Canlı Duvar Kağıdı Yapın Ekran Görüntüleri:

Photosphere Live Wallpaper – Kendi Resimlerinizi Canlı Duvar Kağıdı Yapın Kullanıcı Yorumları:

Sahra Kesik: Harika bisey, hem 360 derece panaromik bir fotograf ve oynattikca da bulutlar ve kumlar gozukuyor. Gayet kaliteli.. daha cok secenek bekliyoruz 🙂

Ali Cemal Yavaş: ben beyendim güzel olmuş emeğine saglık kim yaptıysa

Hamit Altındağ: Kendiniz de 360° panaromik fotolar çekip yükleyerek harika duvarkağıtları elde edebilirsiniz. Uygulamanın buna imkan sağlaması 5 yıldızı sonuna kadar hakettiriyor.

Eren Cem: Cok guzel ama birtek kumsal var digerlerini kullana biliyormuyuz ?

Murat Yıldız: Normalde 1 den fazla yıldız vermem ama bu iyiymiş

Photosphere Live Wallpaper – Kendi Resimlerinizi Canlı Duvar Kağıdı Yapın BENZER İÇERİKLER
Photosphere Live Wallpaper – Kendi Resimlerinizi Canlı Duvar Kağıdı Yapın YAPILAN YORUMLAR

  • hüseyin
    7 sene önce

    güzele benziyor bir ara deneyeceğim.