Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

PlayerPro Music Player v2.7 – Müzik – Video Oynatıcı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 rating, 1 votes)
Loading...

Android telefonlarda sınırsız müzik çalar sloganı ile yola çıkan Player Pro uygulaması birçok özelliği içinde barındırıyor. Telefonunuzdaki tüm müzikleri ve videoları tarayarak bulma özelliğine sahip olan uygulama ayrıca albüm kapaklarını ve şarkıcı hakkındaki çeşitli bilgileri otomatik olarak güncelleyebiliyor. 14 farklı ücretsiz teması bulunan PlayerPro, ızgara şeklinde veya listeleme şeklinde müziklerinizi veya videolarınızı gösterebiliyor.

PlayerPro’nun diğer özelliklerini sıralayacak olursak;

Şarkı sözlerini gösterebilme ve yükleyebilme, müzikleri başlık – album – sanatçı – track – yıl veya tarz şeklinde listeleyebilme, mp3 – ogg – flac – wma – wav – m4a – mp4 formatlarını oynatabilme, Android 2.3 ve üzeri tüm cihazlarla uyumlu çalışabilme, 5 farklı şekil sunan Ekolayzır, Akıllı oynatıcı, ekran kilidi, 4×1-2×2-3×3-4×4 ve 4×2 şeklinde widget desteği, çalma listesini otomatik güncelleyebilme, karışık veya sıralı oynatma, dinlediğiniz şarkıları Facebook-Twitter ve Google’da paylaşabilme, çeşitli kısayollar ve APP2SD desteği.

16 Mart 2013 itibariyle çıkan ProPlayer’ın 2.7 versiyonunda neler değişti: Yeni durum çubuğu ikonları, opsiyonel otomatik oynatma seçenekleri, bluetooth ve A2DP cihazlarla bağlantı kurabilme, musiXmatch desteği ve entegrasyonu, dil seçeneklerinde güncellemeler ve çeşitli bugların kapatılması.

PlayerPro Music Player v2.7 Ekran Görüntüleri:
 
pro player 6 pro player 7 pro player 5 pro player 4 pro player 3 pro player 2
 

[ İndir – PlayerPro Music Player v2.7 indirapk.com ]

PlayerPro Music Player v2.7 – Müzik – Video Oynatıcı BENZER İÇERİKLER
PlayerPro Music Player v2.7 – Müzik – Video Oynatıcı YAPILAN YORUMLAR

 • ramazan
  6 sene önce

  çok güzel bir program ücretsiz olması çok iyi programı sit
  eye yükleyenın eline saglık 🙂

 • ismail
  7 sene önce

  Güzel bir müzik oynatıcı arkadaşlar uzun zamandır kullanıyorum ücretsiz olması ve sürekli yenilenmesi çok güzel bir oynatıcı olduğunu gösteriyor zaten. Tavsiye ederim.