Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Pokemon Go Ban (Banned)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Pokemon Go Ban (Banned)

Pokemon Go Soft Ban ve Pokemon Go Perma Ban

Sonun da beklenen oldu ve Pokemo Go Apk indir oyunu için çeşitli cezalar ve kurallar getirildi. Pokemon go apk oyun geliştirici firması olan NianticLabs tarafından hileli pokemon go apk oyuncuları için Pokemon Go Soft Ban ve Pokemon Go Perma Ban getirildi. Bir çok Pokemon go apk oyuncusu nadir pokemon karakterleri bulmak, evden çıkmadan pokemon go android oyun oynamak ve GPS konumunu değiştirerek nadir pokemonları yakalayıp hızlı level atlamak için Fake GPS, GPS hack ve çeşitli pokemon go hile uygulayarak oyunda daha ileri levellere geçiyorlardı. Şimdi artık bu tarz hile programları kullananlara karşı NianticLabs önlem almaya başladı. Ama her zaman ki gibi kurunun yanın da yaş ta yanıyor. Çünkü hilesiz olarak pokemon go apk oyun oynayan kullanıcılar çeşitli şekiller de Pokemon Go Soft Ban ya da Pokemon Go Perma Ban yiyorlar. Bunun nedeni ise uçak, tren, otobüs vb. Seyahat araçları ile hızlı bir şekilde konum değiştirdikleri için pokemon go apk hileli kategorisine giriyorlar ve Pokemon Go Soft Ban ya da Pokemon Go Perma Ban yiyorlar.

Hepsinin çözümünü bu yazımız da sizlere aktaracağız ve bu şekilde ki cezalar ile karşılaşmayacaksınız artık. Ama uyarmak gerekir ise pokemon go apk oyun ve diğer android apk indir oyunlarını hilesiz olarak oynamanız. Çünkü bu tarz android oyunları oynarken eğlenmenize bakmanızı tavsiye ederiz.

Pokemon Go Ban (Banned)

Pokemon Go Ban (Banned)

Soft Ban Nedir ve Nasıl Kaldırılır?

Pokemon Go Soft Ban, apk oyuncuların çeşitli radar android uygulamaları olan Fake GPS, bot gibi android uygulamaları kullanması durumunda bir kaç saatliği için apk oyunda herhangi bir işlem yapamaması durumudur. Apk oyun içerisin de Pokestopu seçtiğiniz de ekranda ki animasyonunun oynaması ve ya hiçbir şey olmayıp ekranın mavi kalması. Bir diğeri ise Pokemon’a fırlattğınız Poke topunun isabet etse bile hiçbir hareket olmuyor gibi görünmesi. Bazen de farkın da olmadan GPS’i istemsiz bir şekil de kapandığı da gerçekleşen bir şey olduğunu belirtelim.

Pokemon Go Soft Ban özellikle Fake GPS apk uygulama kullanıcılarının karşılaştığı ban türüdür ve oyuncuların bir kaç saat pokemon go apk indir oyunun da hiç bir şey yapamaması durumdur.

Pokemon Go Soft Ban Süresi Hangi Durumlar da Ne Kadardır?

Pokemon Go apk oyun da alınan cezalar arasın da olan Pokemon Go soft ban apk oyuncunun ışınlandığı mesafeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu süreler oyuncunun ışınlandığı uzak şehir için Fake GPS ile yapıldığın da yaklaşık 1 ile 3 saat arasında Soft Ban cezası verilirken, ülke dışına ani Fake GPS ile ışıklanmalar da bu zaman 12 saate kadar çıkabilmektedir.

Pokemon Go Soft Ban Nasıl Kaldırılır?

Bu sorunun cevabı şu an Pokemon Go Soft Ban kaldırmak için android telefon ve tablet içn sadece beklemek dışında herhangi bir işlem yapamıyorsunuz. Yanlış bilgilendirilen forumlarda apk uygulamanın android telefon ve tabletten silinip tekrar yüklenmesi ile soft ban kaldırıyor gibi söylemler asılsız ve yalandır. Sadece bu yapılan işlem soft ban süresini azalttığı söylenmektedir.

Pokemon Go Ban (Banned)

Pokemon Go Ban (Banned)

Perma Ban Nedir ve Nasıl Kaldırılır?

NianticLabs’ın geliştirici firmasının Pokemo Go Apk indir oyunu için kullandığı ikinci ban türü perma-ban yani kalıcı olarak yasaklanma. Pokemo Go Apk oyunu için fazla sık tercih edilmeyen bir uygulama değil. Ancak pokemon go android oyuncuları için kalıcı olarak yasaklandıkları yani hesaplarının tamamen kapatıldığı pokemon go apk veri tabanın da kayıtlı olduğu e-posta adresine Niantic geliştirici şirketi tarafından perma-ban sebebini açıklayan bir e posta gönderiliyor. Eğer pokemon go oyunundan kalıcı olarak yasaklandıysanız yapabileceği iki alternatif yöntem mevcuttur.

1.Pokemon go apk indir oyunu için yeni bir hesap açarak android telefon ve tabletten apk oyunu oynamaya devam etmek, fakat bunun bir dez avantajı var daha önceki hesabından bulunan Pokemon go karakterlerine erişmeniz kesinlikle mümkün olmayacak.

2. Aşağıda verdiğimiz ve fotolarda bulacağınız formu doldurarak NianticLabs’ın geliştirici firmasına perma-ban’ın yanlışlıkla yapıldığını açıklayan bir form göndereceksiniz. Şuan için bu iki yöntemden başka bir şekilde perma-ban uygulamasından kurtuluşunuz yok.

Geliştirici firma Niantic yakın zaman da kalıcı perma-banları daha sık uygulamaya başlayacak. Bu nedenle diğer yardımcı apk uygulamaları ve yazılımları kullanırken biraz daha düşünmenizde fayda var.

Perma Ban yediğinizi geliştirici firma NianticLabs‘ın sizin hesabınızı ve karakterlerinizi incelemesi gerekiyor. Pokemon go apk oyununa girerken ekranınıza bir yazı geliyor ve verilerinizin serverden alınırken bir hata oluştuğunu söylüyor. Sizin hesabınızın birkaç saatlik inceleme yapılacağı anlamına gelen bu uyarı eğer hileli bir uygulama kullanmadığınız kanaatine varılırsa hesabınız yeniden aktif ediliyor. Yoksa yukarıda açıkladığımız yöntemleri takip etmeniz gerekiyor.

Burada ki linke tıklayarak yukarıda da görselde gösterdiğimiz formu doldurup hesabınızın yeniden incelenmesini istiyorsunuz. NianticLabs firması yeniden ve daha detaylı bir şekilde hesabınızı inceleme sonrası haklıysanız hesabınız yeniden aktif ediliyor

Pokemon Go Ban (Banned) BENZER İÇERİKLER
Pokemon Go Ban (Banned) YAPILAN YORUMLAR