Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Pokemon go hile apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 rating, 3 votes)
Loading...

Pokemon go hile apk indir

Pokemon go gps hilesi ile evinizden çıkmadan poke stopları, jimyyleri toplamanıza yarayacak güzel bir pokemon go apk indir hilesi. Aynı zaman da gps hile, harita hile olarakta adlandıra biliriz bu apk hile programını. Sizlere sunduğumuz bu pokemon go harita hilesi evinizden çıkmadan yapacağınız basit bir pokemon go android hile uygulamasıdır.
Şunu belirtmek isterim ki bu pokemon go hilesiniz android telefon ya da tabletinize kurmadan önce bir kaç tane apk uygulamayı android cihazınıza kurmanız gerekmektedir. 5 dakikanızı ayırarak bu işlemleri yapa bilirsiniz.
Öncelikle android telefon ya da tabletinizin rootlu olması gerekmektedir. Rootlu değil ise size vereceğimiz adımları takip ederek bu işlemleri yapa bilirsiniz.

Pokemon Go hile apk kurulumu

1. Öncelikle android telefon ya da tabletimize kuracağımız apk uygulama programlarının rootlarının çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için Root Checker APK indir android uygulama programını kuracağız. Root Checker APK indir programını indirapk sitemizin bu adresinden yükleme yapabilirsiniz. http://indirapk.com/root-checker-apk-indir/
2. Sonra BlueStaks apk uygulamasını android telefonumuza kuruyoruz. Bu apk indir uygulama programının nasıl kurulduğunu sitemizin apk uygulamasını verdiğimiz yerde anlattık. Neden bu apk uygulamayı kuruyoruz android telefon ve ya tabletimiz banlanmasın diye.BlueStaks apk indir adresi: http://indirapk.com/bluestacks-apk-indir/ buradan apk uygulamayı indirin ve android telefon ve pc’ ne kurun.
3. Eğer android telefonunuz rootlu ise bu adımı geçiniz ve diğer adıma geliniz. Root yok ise yine sitemizden en iyi çalışan root apk uygulama programı olan Lucky Patcher apk indir uygulama programını kurarak android telefonunuzu rootluyorsunuz.
4. Lucky Patcher apk indir android programı lucky patcher nasil kullanilir burada videolu olarak anlatım vardır.
5. Lucky Putcher’ i kurduktan sonra diğer bir apk indir programı olan Fake GPS Location Spoofer Free APK indir android programını, Lucky Putcher ( download ) kısmından bulup sistem uygulaması olarak yükleyi işaretleyip işleme başlıyoruz. İşlem bitimin de android telefon ve ya tabletiniz yeniden başlatılacak uyarısı geldiğin de onaylıyorum deyip yeniden başlatın.
6. Sitemizden Fake GPS Location Spoofer Free indire bilirsiniz.: http://indirapk.com/fake-gps-location-spoofer-free-apk-indir/
7. Pokemon Go apk oyununu açmadan önce, yüklediğimiz Fake GPS Location Spoofer Free APK indir android uygulama programının ayarların da değişiklikler yapıyoruz.Ayarlar seklmesine tıklayıp, EXPERT Mode sekmesini ve Move Around Fake Location sekmesini işaretliyoruz. Move Around Fake Location sekmesi bizim seçtiğimiz bölgede gezinmemimizi sağlıyor. Ne kadar bir çevrede gezinmek istiyor isek oraya rakamla metre cinsinden mesala (50) gibi yazarak 50 metrelik bir alan da geziniyoruz.

8. Bu adım da ise android telefon ve ya tabletimizin konum ayarlarını yapıyoruz. Bu ayarlardan sadece Gps olanı seçiyoruz. Ayarlar-konum ayarları-mod-GPS kullanı işaretliyoruz.

evinizden çıkmadan pokemon go gps hile

evinizden çıkmadan pokemon go gps hile

POKEMON GO APK OYUNUNU AŞAĞIDAKİ LİNKTEN DOWNLOAD YAPABİLİRSİNİZ:

http://indirapk.com/wp-content/uploads/apk/oyun/com.nianticlabs.pokemongo_0.29.0_indirapk.com.apk

Pokemon go hile apk indir BENZER İÇERİKLER
Pokemon go hile apk indir YAPILAN YORUMLAR