Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Prizma Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Prizma Apk indir

Prizma Apk Uygulama indir

Android telefon ve tablet için yeni android uygulama programı. Bu apk uygulama pokemon go apk indir oyunu, download rekorunu egale edecek gibi görünüyor. 10 milyondan fazla download edilen apk uygulama hızla yayılmaya ve kullanılmaya başlandı. Her android telefon ve tablet kullanıcının ister galerisindeki, isterse de çekeceği fotoğraflara görsel grafik ve efekt ekleme veri tabanına dayalı, basit bir android uygulama. Bu tarz fotoğrafları yapmak için bir ressam olmanıza gerek kalmadan artık müthiş efektler ile fotoğraflar yapıp paylaşa bileceksiniz.
Prizma Apk indir android uygulamarı biri birinden farklı fotoğraf efektleri sayesin de çekmiş olduğunuz fotoğrafları, eğlenceli bir hale dönüştürerek arkadaşlarınız ve aileniz ile paylaşmanızı sağlayacak.

İster sosyal medya uygulama programları Facebook ve instagram da, isterseniz de mesajlaşma apk uygulama indir programı Whatsapp’ta paylaşa bilirsiniz.
Dünya da hızla bir çok apk indir kullanıcılarının paylaşmaya başladığı Prizma Apk indir android uygulama, diğer fotoğraf efektleri uygulamalarından farklı olarak, çarpıcı fotoğraf efektleri ve hızlı paylaşımı ile bir kaç adım öne çıkıyor.

Bir çok dünyaca tanınan Munk, Picasso gibi ressamların yanı sıra dünyaca ünlü süs eşyaları ve desenlerinden esinlenerek yapılan efektler ve grafikler sayesinde fotoğraflarınıza estetik bir görünüm sağlayacaksınız.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Prizma Apk indir

Prizma Apk indir

Prizma Apk indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 4.4 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.1.36

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.1 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: Prisma Labs, inc.

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: Prisma_v1.1.36_indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

Prizma Apk indir YAPILAN YORUMLAR