Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

RAYMAN JUNGLE RUN – ANDROİD CİHAZLAR İÇİN AKSİYON MACERA OYUNU

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Playstation one kullanıcılarının oyun arşivinin olmazsa olmaz oyunlarındandır Rayman. Playstation sevenler bu oyunun peşini bırakmayınca oyun  PS2 ve PSP platformlarında da devam etti. Ayrıca yeni nesil PS4 içinde oyununun bir versiyonunun çıkacağı dedikoduları dolaşıyor.  Bu uygulama ise bu çok sevilen oyunun android cihazlar için geliştirilmiş versiyonudur.

Farklı bir dünyada değişik yaratılkar, yüksek uçurumlar sizi yemeye çalışan dev bitkilerden kaçarken verilen görevleri tamamlamak oyunun genel amacı.  Başarılı oyun üreticisi ubisoft tarafından geliştirilen bu oyun sayesinde iyi vakit geçireceksiniz.

efsanevi platform oyununun bu android versiyonunda oyunun akışıyla uyumlu müzik ve grafikler oyunun öne çıkan en belirgin özellikleri ayrıca keşfetmek için yeni ve geniş bir oyun alanı sizleri bekliyor. Kolay kontrol ve oynanabilirlik oyunun diğer özellikleri arasında yer alıyor.

Rayman Jungle Run android oyunundan bazı ekran görüntüleri…

 

images (1)   images (2)   images (3)   images (4)   images (5)   images (6)   images   rayman_jungle_run_2

 

 

<< Rayman Jungle Run android oyununu indirmek için tıklayınız >>

 

SİTEMİZDE BULAMADIĞINIZ VE GÖRMEK İSTEDİĞİNİZ UYGULAMALAR İÇİN YORUMLAR KISMINA TALEPLERİNİZİ BELİRTİNİZ. GÜNCELLEME SÜRECİNDE GELEN TALEPLER DOĞRULTUSUNDA SIRALAMA DEĞİŞECEKTİR.

RAYMAN JUNGLE RUN – ANDROİD CİHAZLAR İÇİN AKSİYON MACERA OYUNU BENZER İÇERİKLER
RAYMAN JUNGLE RUN – ANDROİD CİHAZLAR İÇİN AKSİYON MACERA OYUNU YAPILAN YORUMLAR