Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Reigns Android Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Reigns Android Apk indir

Reigns Android Apk Uygulama indir

Değişik bir android apk oyun ile karşınızdayız. Reigns Android Apk indir krallığınızı sürdürme oyunu olarak ta adlandıra biliriz. Android oyun bir krallığın başındasınız ve o krallığın başında ne kadar uzun süre kalabilirseniz o kadar yüksek puan alıyorsunuz.

Önünüze kartlar gelecek ve bu kartları sağa ve ya sola atarak karar vereceksiniz. Bu kararlara göre 4 şey etkileniyor.

1- İnanç 2- Toplum 3- Ordu 4- Para. Bu dengeleri iyi korumalısınız ki bazı vereceğiniz kararlar android oyun içerisin de sonunuzu getiriyor. Reigns Android Apk indir oyun içerisin de oluşturacağınız kral öldükten sonra yerine yeni bir kral ile geçerseniz kaldığınız yıldan devam ediyorsunuz. Reigns Android Apk indir oyun içerisinde sizlere bazı görevler verilecek bu görevleri yerine getirmelisiniz. Apk oyun başlangıcın da karşınıza öncelikle iki seçenek gelecek, ya güçlü olacaksınız ya da adil olacaksınız.

Reigns Android Apk indir

Reigns Android Apk indir

Vereceğiniz kararların neticesini apk oyun içerisinde sizlere gösteriyor. Nelerin etkilendiğini android oyun oynarken yukarısında ki simgelere bakarsanız göreceksiniz. Android telefon ve tablet için gerçekten güzel bir zaman geçirmenizi sağlayacak olan android apk uygulamaları arasında yerini alacaktır. Dengeleri korumak ve uzun süre tahtta kalmak elinizde, iyi düşünün ve en iyi kararları verin. İsyanları bastırın, ekonomiyi canlandırın, inançları kuvvetlendirin, ordunuzu en üst seviyelere taşıyın. Reigns APK ile Free Download seçeneklerimizi sizlere sunuyoruz. İstediğiniz şekilde Reigns android oynayın ve hükmetmeye devam edin
Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Reigns Android Apk indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 82.4 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: v1.0

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 3.0 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: DevolverDigital

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: Reigns indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

Reigns Android Apk indir BENZER İÇERİKLER
Reigns Android Apk indir YAPILAN YORUMLAR