Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Retrieve All Deleted Photos WK APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Retrieve All Deleted Photos WK APK indir

Retrieve All Deleted Photos WK APK Uygulama indir

Android Telefonlar ve tabletler için yanlışlık ile ve ya bilerek silinen fotoğraflar geri getirmek için bu tarzda android uygulama indir programlarına ihtiyacınız vardır.
Android telefon veya tabletinizi belleğini SD kartı biçimlendirmek, gibi fantezi yaptınız ve içerisindeki resim aniden erişilemez hale geldi. Ne diyeceğiz şimdi bunun gibi aksilikler bazen olur diyelim ve bu tatsız konuyu kapatalım. Bu neden ile birçok kişi Android telefondan silinen fotoğraflarını geri getirmek internette apk indir programları veya android uygulama indir programları arayıp bulamadığın için servislere bir dünya para harcamışlardır. Artık böylesi hatalardan kaynaklı dünya paralar harcamanıza gerek kalmadı. Retrieve All Deleted Photos WK APK indir kayıp fotoğrafları geri yüklemek için bir yol olduğunu hatırlatıyor. SD Kartınıza fiziksel olarak bir zarar vermediyseniz yani kırık, çatlak değilse aslında, herhangi bir kalite kaybı olmadan fotoğraflarınızı geri download edebilirsiniz.
Retrieve All Deleted Photos WK APK indir Android cihazlarınızın fotoğraf bulmanın yanı sıra, mesajları, kişileri ve video kayıp resimleri geri sağlar.
Microsoft Windows tabanlı programlar da veya bir hafıza kartında genel çalışma prensipleri çalışan bilgisayarınızdaki resimleri, verileri, videoları, sildiğinizde veri bağlantı kaybolur, yani sizin sildiğiniz yerde bir daha onlar gözükmez. Ancak yeni dosyaları üzerine yazı yazılana kadar veriler android telefon ve ya tabletinizin SD kartın da ve bilgisayarınızın belleğinde hala kalır. Eğer hızlı hareket ederseniz, başarıyla bilgisayarınıza veya apk android hafıza indir kartında silinmiş resimleri kurtarmak mümkün olabilir.

Retrieve All Deleted Photos WK APK indir

Retrieve All Deleted Photos WK APK indir

Bir bellek kartında silinmiş, kaybolmuş fotoğrafları, videoları, mesajları geri yüklemek için, ancak, bir fotoğraf kurtarma programı download gerekir.
Medya Depolama Aygıtı Silinen Resimleri Kurtar
Silinmiş video dosyaları kurtarmak size tüm silinen video dosyalarını geri almak için nasıl hakkında tüm bilmeniz gereken en iyi uygulama. Silinmiş video dosyaları kurtarmak telefonunuzda ihtiyacınız ve her şeyi unutun şeydir. Yanlışlıkla tüm dosyaları silseniz bile hala birkaç adım ile geri alabilirsiniz. Yani şimdi bu uygulamayı indirmek ve geri cep telefonunuza tüm videoları zevk.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Retrieve All Deleted Photos WK APK indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 26 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 3.4u

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 2.3 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: Fridaysoft

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir Kategori: Android telefonlar için apk oyun android download, Android Uygulama indir

  • Apk indir DosyaTürü: Retrieve All Deleted Photos WK_v3.4u_indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk,Apk indir

Retrieve All Deleted Photos WK APK indir BENZER İÇERİKLER
Retrieve All Deleted Photos WK APK indir YAPILAN YORUMLAR