Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Sahibinden.com Android Uygulaması

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (19 rating, 4 votes)
Loading...

Türkiye’nin en popüler alışveriş ve ilan sitelerinden birisi olan Sahibinden.com üzerindeki ilanları görmek ve satıcıların iletişim bilgilerinize ulaşmanızı sağlayan bu uygulama sayesinde Emlak, Vasıta (Araba ve Otomobil vs.), Alışveriş, İş Makineleri, Hayvanlar Alemi, Kariyer ve Hizmet ilanlarına kolayca ulaşabilir bu ilanlar arasında arama yapabilirsiniz.

Sahibinden Bilgi Teknolojileri Paz ve Tic A.Ş. tarafından geliştirilen sahibinden.com android uygulaması ile sitedeki hesabınıza giriş yapabilir, mesajlarınıza ulaşabilir, ilanlarınızı görebilir, favori ilanlarınızı takip edebilir ve detaylı şekilde kategorileri inceleyebilirsiniz. Özellikle emlak ilanı arayanlar için Yakınımda Ara seçeneğinin çok iyi geliştirildiğiniz söyleyebilirim. Bu sayede diyelim yeni bir yere taşındığını ev Moneygram online satın almak, arsa almak veya kiralık konut bulmak istiyorsunuz üzülmeyin hiç dolaşmadan sahibinden.com üzerindeki ilanlar arasında arama yapabilir ve emlakçı veya satıcıların iletişim bilgilerine ulaşarak direk iletişim kurmanızı sağlıyor. Detaylı arama özelliği sayesinde örneğin bir araba aradığınızda renginden motor seçeneğine kadar birçok konuda ilanlar arasında daraltma yaparak kolayca aradığınız ilanlara ulaşabilirsiniz.

Sonuç olarak sahibinden.com için yapılan bu uygulama oldukça başarılı olmuş. İstediğiniz ilanlara farklı arama ve listeleme seçenekleri ile reklamsız bir biçimde ulaşmanıza olanak sağlıyor.

Sahibinden.com Android Uygulaması Ekran Görüntüleri:

Sahibinden.com Android Uygulaması 1 Sahibinden.com Android Uygulaması 4

Sahibinden.com Android Uygulaması 3 Sahibinden.com Android Uygulaması 2

sahibinden.com 1.1.1 indirAPK.com ]

Sahibinden.com Android Uygulaması YAPILAN YORUMLAR

  • Faruk Çokluk
    6 sene önce

    Sahibinden.com’u surekli kullaniyorum.istedigim kategorilere kisa bir surede ulasabiliyorum.Cok memnunum.Sizleri bu guzel hizmetinizden dolayi tebrik ve tesekkur ediyorum..