Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Salad Recipes FREE APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Salad Recipes FREE APK indir

Salad Recipes FREE APK Uygulama indir

Diyet yapmaya başladınız ve ya eşinize yemekte değişik ve güzel bir salata yapmak istediniz, ama istediğiniz yerde bu tariflere ulaşmak zor oluyor. İşte size güzel bir android apk indir programı.Ne kadar çok salata seviyorsunuz? Diyet yaptığınız da biraz kilo vermek istiyorsanız salata yiyerek kilo verme imkanınız var. Eğer değişik bazı çarpıcı salata tarifleri mi arıyorsunuz? Bu android uygulama indir programı tamamen ücretsizdir.
Yapmış olduğunuz yemek menüsü içerisin de bütün yemeklerin muhteşem ve güzel ve sağlıklı bu kadar güzel yemek tariflerinin yanına bir onlar kadar güzel ve sağlıklı bu salata tarifleri olmak zorunda. Sizler için hazırlanan bu salata tarifleri dünyanın her ülkesi genelinde temin edebilirsiniz. Salad Recipes FREE APK indir android uygulama indir programı içerisinde ki salata tariflerinin sayısı o kadar çok ki bununla ilgi bir kitap yapabilirdiniz.

Salad Recipes FREE APK indir

Salad Recipes FREE APK indir


Salad Recipes FREE APK indir salata tarifleri apk indir uygulaması ücretsiz bir uygulama, hemen hemen tüm salata tarifleri malzemeleri etrafınız da bula bileceğiniz malzemelerden yapmanızı sağlar. Salad Recipes FREE APK indir dünya genelinden bir çok ülkenin salata tarifleri bulunmaktadır. Hint salata tarifleri, sağlıklı yaşayanlar için salata tarifleri, çorba ve salata tarifleri, vejetaryen salata tarifleri, meyve salatası tarifleri ve daha fazla seçenek bir bolluk olarak yemek tarifleri içerir.
Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Salad Recipes FREE APK indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 6 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 10.1.6

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 3.2 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: Riafy Technologies

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: Salad Recipes FREE_v10.1.6_indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

Salad Recipes FREE APK indir YAPILAN YORUMLAR