Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Scanthing OCR v1.35 – Resimdeki Yazıları Texte/Metne Çevirme

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 rating, 1 votes)
Loading...

Scanthing OCR v1.35 – Resimdeki Yazıları Texte/Metne Çevirme

Scanthing OCR’yi size en basit şekilde şöyle anlatalım. Diyelim gazetede yararlı bir yazı okudunuz ve bunu arkadaşınıza aktarmak/göndermek istiyorsunuz elle yazmaya kalksanız belkide saatlerinizi alabilir öyle değil mi ? Scanthing OCR ise size çok kolay bir yöntem sunuyor.

Uygulama sayesinde telefonunuzun kamerasını kullanarak yazıya/texte çevirmek istediğiniz yerin fotoğrafını çekin ardından sadece yazının bulunduğu kısım kalacak şekilde kesin ve onaylayarak metine çevirme işleminin bitmesini bekleyin işte bu kadar. Metin ayıklama işlemi bittikten sonra ister word e aktarın ister txt belgesinde kalsın karar sizin.

Uygulamanın en güzel yanı ise Türkçe dahil toplamda 33 farklı dilde destek vermesi. Özellikle webmaster arkadaşların çok işine yarayacağını düşündüğüm bu uygulama ile kolayca özgün makaleler oluşturabilirsiniz.

Scanthing OCR v1.35 – Resimdeki Yazıları Texte Çevirme Ekran Görüntüleri:

Scanthing OCR v1.35 - Resimdeki Yazıları Texte Çevirme 1 Scanthing OCR v1.35 - Resimdeki Yazıları Texte Çevirme 2 Scanthing OCR v1.35 - Resimdeki Yazıları Texte Çevirme 3

Scanthing OCR v1.35 - Resimdeki Yazıları Texte Çevirme 4 Scanthing OCR v1.35 - Resimdeki Yazıları Texte Çevirme 5 Scanthing OCR v1.35 - Resimdeki Yazıları Texte Çevirme 6

Scanthing OCR v1.35 – Resimdeki Yazıları Texte Çevirme Video İnceleme:

Scanthing OCR v1.35 indirapk.com ]

veya

Scanthing OCR v1.35 indir

Scanthing OCR v1.35 – Resimdeki Yazıları Texte/Metne Çevirme BENZER İÇERİKLER
Scanthing OCR v1.35 – Resimdeki Yazıları Texte/Metne Çevirme YAPILAN YORUMLAR