Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Sentinels of the Multiverse Android Full Apk v2.5.10

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Sentinels of the Multiverse Full Apk-2

“Tüm Sentinelleri Çağırın ! Multiverse’u savunmak için ne gerekiyorsa yapın? Her biri kendi oyun stilleri, arka plan hikayeleri ve kinleri olan bir çizgi roman kahramanı ekibi oluşturun. Onları çılgınca ve korkunç kötü adamlara karşı savaştırın. Düşmanlarınızı yenin ve Multiverse’u kurtarın!
Multiverse’nin sentinelleri, oyuncuların dinamik bir ortamda korkunç kötü adamla savaşmak için kahramanlar olarak güçlere kattığı, ödüllü bir oyundur.
Sentinels of the Multiverse Android oyununun dijital versiyonu canlandırdığı bir çizgi roman gibi oynuyor! Sayfayı Kahramanlar ve Kötülükler arasındaki iklim savaşına çevirdiyseniz ve “Bunu kontrol edebilmeyi isterdim” diye düşündüyseniz, Sentineller sizin için iyi bir oyundur!

Sentinels of the Multiverse Full Apk-3

Oyunun kuralları oldukça basit: Bir Kart Oyna, Bir Güç Kullan ve Bir Kart Çiz. Sentinels’un Multiverse’u benzersiz kılan özellik, her kartın güçlü kombinasyonlar oluşturabilecek veya oyun kurallarını değiştiren özel yeteneklere sahip olması ! ”

Sentinels of the Multiverse Full Apk-4

Sentinels of the Multiverse Apk oyunu şuanda hileli mod apk versiyonu yoktur. Bu nedenle Sentinels of the Multiverse Full Apk olarak sunuyoruz. Aşağıdaki linkten Sentinels of the Multiverse Android Full olarak indirip kurun.

Sentinels of the Multiverse Full Apk-1

Sentinels of the Multiverse Android Full Apk

BOYUT : 505 MB

Kategori : Android Oyun Hileleri

Tür : Macera, Aksiyon

APKSMOBI (APK+DATA): Sentinels of the Multiverse Android Full Apk v2.5.10

Sentinels of the Multiverse Android Full Apk v2.5.10 BENZER İÇERİKLER
Sentinels of the Multiverse Android Full Apk v2.5.10 YAPILAN YORUMLAR