Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Sidebar Pro v4.0.0 – Yan Menü Ekleme Uygulaması

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 rating, 1 votes)
Loading...

Android tabletinize veya telefonunuza özelleştirmek isteyenler için oldukça kullanışlı bir menü uygulaması. Hızlı, kolay kullanıma sahip ve oldukça fonksiyonel.

Telefonunuza veya tabletinize Samsung Galaxy Note’ta olduğu gibi bir sidebar veya diğer manası ile yan menümü eklemek istiyorsunuz? Sidebar Pro tamda bu konuda size yardımcı oluyor. Uygulama sayesinde telefonunuzu daha hızlı ve etkili bir şekilde kullanabildiğiniz gibi kısayollar atayarak en çok kullandığınız başlıca uygulamaları burada sıralayabiliyorsunuz.

Kendi tarzınıza göre özelleştirebildiğiniz Sidebar Pro‘yu ister sağ tarafa ister sol isterseniz üst kısma yada alt kısma kenal çubuğu olarak ekleyebilirsiniz. Basit ve son derece kullanışlı bir arayüze sahip olan uygulamanın içerisinde widgetlarda yer alıyor. Ayarlar kısmından sidebarın rengini ve şeffaflığını ayarlayabilir, boyut ve konumunu şekillendirebilirsiniz. Pil ömrünü ve RAM tüketimini en aza indirmek için özel kodlanmış olan bu uygulamayı dilediğiniz zaman görünmezde yapabilirsiniz.  Aynı zamanda widgetlar altında bulunana uygulamaları tutup buraya atabilir, Wi-Fi Mobil veri, Bluetooth, GPS, Ses, Dönme, Parlaklık, Torch ve Müzik oynatma/durdurma gibi işlemlerinizide bu sidebardan kolayca halledebilirsiniz.

Sidebar Pro v4.0.0 – Telefona Menü Ekleyin Ekran Görüntüleri:

Sidebar Pro v4.0.0 6 Sidebar Pro v4.0.0 5 Sidebar Pro v4.0.0 4

Sidebar Pro v4.0.0 3 Sidebar Pro v4.0.0 2 Sidebar Pro v4.0.0 1

Sidebar Pro v4.0.0 için Yapılan Yorumlar:

Mustafa Uysal: Parmaginizi ekranın kenarından supurunce bir menü açılıyor. O menüye istediğiniz uygulamaların kısa yollarını koyabiliyorsunuz. Programlar arasında zaplamak için on Numara.

Cumhur Hakan Demirel: note 2 nin kendi sidebar ına yüklenemeyen uygulamaları yükleyebiliyorsunuz bence hızlı erişim gerektiren pro lar için biçilmiş kaftan.

Sidebar Pro v4.0.0 indirapk.com ]

Sidebar Pro v4.0.0 – Yan Menü Ekleme Uygulaması BENZER İÇERİKLER
Sidebar Pro v4.0.0 – Yan Menü Ekleme Uygulaması YAPILAN YORUMLAR

  • kadir
    6 sene önce

    ekranın sol tarafında temas ayarını full yapınca klavyenin *123 tuşlama geçiş kısmı tıklanamıyor. onun haricinde güzel program

  • aska_Surgun
    7 sene önce

    Paylaşım için teşekkürler