Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

SimCity BuildIt Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

SimCity BuildIt Apk indir

SimCity BuildIt Apk Uygulama indir

Bir şehir yönetmek, o şehrin eksikliklerini gidermek, halkın bütün refah ve ihtiyaçlarını gidermek için elinden geleni yapmaya hazır mısın. Şehrin de yaşayan vatandaşlarının huzurlu ve keyifle yaşayacağı, yeni ve güzel, canlı şehrini yeni baştan inşa et. Android uygulama indir oyunun da yapacağın şehrin büyüdükçe ve geliştikçe şehir de yaşayan insanların ihtiyaçları da artacak. SimCity şehirin de yaşayanların mutluluklarını sürdürmek için elinden geleni yap. Android telefon ve tabletler için yeniden tasarlanmış, yepyeni bir SimCity BuildIt Apk indir android oyunudur.

Bu android oyun uygulaması, apk indir uygulama oyun içi ürün satın alım sunmaktadır. Android telefon ve tabletlerinizden bu ayarı uygulama içi satın alımları devre dışı bırakabilirsiniz.

SimCity BuildIt Apk indir Şehrinizi İnşa Edin
Yapacağınız apk oyun içerisin de ki binaların görünümleri, 3D mükemmel grafikleriyle android apk oyun platformdaki en gerçekçi şehir simülasyon oyunudur. Stratejik yerleştirme planlarınızı iyi yapın yoksa şehrinizin büyümesi sizlerin android oyun içerisinde binaları yerleştirememe ve şehrin büyümesine engel olabilecek stratejik hatalar yapmayın. Şehrinizi hem çevrim içi hem de çevrimdışı yönetip genişletirken, yakınlaştırabilir ve 360 derece döndürebilirsiniz.

SimCity BuildIt Apk indir

SimCity BuildIt Apk indir

SimCity BuildIt Apk indir Şehrinize Hayat Verin
Şehiri idare edebilmek için kaynaklar yaratın ve şehrinizi bu güzel kaynaklar doğrultusun da şekillendirin. Android oyun içerisin de arkadaşlarınızla ve diğer apk oyun oynayan kişilerin şehirleri ile kaynaklarınızı takas edin. Ticaret yapmak için Gemi siparişlerini tamamlayın ve kargo gönderimi yapın. Dünya da bilinen belirli başlı sanat eserlerini ve evlerini, Tokyo tarzı semtler inşa edin ve Özgürlük Heykeli gibi eşsiz binaları açın. Sahil kenarlarına Marina, su parkı ve daha fazlasını inşa ederek sahil boyunca genişleyin.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

SimCity BuildIt Apk indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 99 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.12.11.43315

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 2.3.3 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: ELECTRONIC ARTS

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: SimCity BuildIt_v1.12.11.43315_indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

SimCity BuildIt Apk indir BENZER İÇERİKLER
SimCity BuildIt Apk indir YAPILAN YORUMLAR