Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Sonic Dash APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Sonic Dash APK indir

Sonic Dash APK Uygulama indir

Android apk indir uygulama sevenlere yeni bir oyun daha. Temple Run 2 apk indir oyunu gibi yine sonsuz bir koşu, hız, strateji, aksiyon ve macera dolu çok güzel bir android uygulama apk oyunu. Bu sefer kahramanımız çoğu apk indir uygulama sevenlerin yakından tanıdığı bir karakter, olan hızlı koşan kirpi diye tanıdığımız Sonic Dash APK indir.

Sonic Dash APK indir android apk uygulama oyunu çeşitli engeller üzerinden atlama ile görselliğin mükemmele yakın olan çarpıcı 3D efektler ile yapılmış olan apk program ortamlarda sonsuz yol dönmeye hazır olun. Sonic Dash APK indir apk indir oyun içerisin de hızlı ve çılgınca sonsuz döngü ile çalışan oyun, zorlu atlama ve eğilme engellerin altında yolunuzdan çıkmayın.
Sonic Dash APK indir onun gibi hızda koşmak herkesin hayali olmasına karşım imkansız olan bir özellik. Bu android apk uygulama indir oyunu sayesinde bizlerin yapayacağı bu özelliği, Sonic Dash APK indir oyunun da yoluna çıkan her şeyi yok etmelerini sağlar.

Sonic Dash APK indir

Sonic Dash APK indir

Sonic Dash APK indir İnanılmaz yeteneklerini keşfet.
atlatmak tehlikelere yararlanın Sonic yetkileri, döngü de döngüler etrafında bariyerler ve hız üzerinden atlamak. Artı Sonic yıkıcı güdümlü saldırısı kullanarak düşmanları yenmek!

Sonic Dash APK indir android apk indir uygulama oyunu içerisinde android telefon yada tabletinize download ettiğiniz de çeşitli apk oyun karakterleri de gelmiş olacak. Bu karakterler: Tails, Gölge ve Knuckles dahil Sonic karakterlerinden biri olarak bu android apk indir oynamak için seçin.
Sonic Dash APK indir Sonic kahramanımızın ezeli düşmanları ile savaş ve strateji ile onların savaştan mağlup çıkar. Bu android apk uygulama oyunun da Sonic en büyük iki rakibine karşı karşıya, her zaman entrikacı ve kurnaz olan Dr Eggman ve Sonic Lost World gelen ölümcül Zazz! Çok geç olmadan bu hainlere yenmen için Sonic karakterimizin bütün çeviklik ve hız özelliklerini kullanın!

Sonic Dash APK indir Powerups özelliğini almak için ya bu özelliği apk indir uygulamasın da kazanmak ya da daha fazla çalışmasına yardımcı olmak ustaca power-ups satın almanız gerekiyor. Android apk indir oyunu bu özelliği kalkanlar, halka mıknatıslar ve eşsiz skor güçlendiriciler dahil!

Sonic Dash APK indir

Sonic Dash APK indir

Sonic Dash APK indir android apk programını arkadaşlarınız ile sosyal medya aracılığı sayesinde paylaşım da buluna bilirsiniz. Skorlarınızı ve en iyi hız koşucu kim kanıtlamak için Facebook üzerinden arkadaşlarınızı davet gönderin.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Sonic Dash APK indir özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 64 mb
  • Apk indir Mevcut Sürüm: 3.0.0.Go
  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.0 ve üzeri
  • Apk indir Sunan: SEGA
  • Apk indir Dil: İngilizce
  • Apk indir Lisans: ücretsiz
  • Apk indir Kategori: Android telefonlar için apk oyun android download, Android Uygulama indir
  • Apk indir DosyaTürü: Apk, APK indir
  • Apk indir İndirme Türü: apk,Apk indir

Sonic Dash APK indir BENZER İÇERİKLER
Sonic Dash APK indir YAPILAN YORUMLAR