Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Sonya The Great Adventure 1.2.1 Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Sonya The Great Adventure 1.2.1 Apk Uygulama indir

Sonya Apk indir: Kısa bir tanıtım hikayesi ile başlayan ve sizi büyük bir macera android oyunları içerisine sürükleyen, gizli ip uçlarını bularak ilerlemek zorunda olduğunuz bir apk oyun. Bulmaca ve ip ucu aram oyunlarını seven kullanıcıların mutlaka oynamasını tavsiye edeceğim sürükleyici bir oyun.

Günümüz de Kaçış Evleri büyük bir rağbet görmüş ve bu evlere girmek için büyük meblağlar ödenmiştir. Ancak bu evler de kapalı kalma fobisi olan kişiler çok korkmuş ve evden oyun bitmeden çıkartılmışlardır. Sonya android oyun da böyle bir korkuya kapılmadan telefon ve tabletinizden oynayarak bulmacayı tamamlayınız. Apk kullanıcıları için farklı tecrübelere göre zorluk derecelerini sunuluyor.

Sonya The Great Adventure 1.2.1 Apk indir

Sonya ve Kız kardeşi Lily’nin Oyun içerisinde ki Hikayesi:

İki kız kardeş olan Sonya ve Lily’nin sessiz bir sabahı, hırsızların evlerine yaptıkları barbarca saldırıyla yok edildi. Kimliği belirsiz soyguncular sahip oldukları en değerli şeyi aldılar – ne para ve ne de mücevher, Lily’nin ruhunun aldılar. Sonya odasına kilitlendiği için kız kardeşini kurtaramadı. Evden çıkmak ve Lily’nin ruhunu bulmak için birçok bulmacayı çözecektir. Yalnız başına baş edemez. Sonya’nın doğru yolu bulmasına yardımcı olun ve bilinmeyen bir kötülüğe giden yolda zafere ulaştırın.


Sonya The Great Adventure 1.2.1 Apk indir android oyun içerisin de sizleri zorlayacak bazı bölümler bulunmaktadır. Bunların başında labirent borular gelmektedir. Suyun akışının boruları çevirerek kesmeniz gerekiyor. Diğer zorlanacağınız yerler ise kabloları takarak ışığı yeşile döndürmeniz gerekiyor. Teleskop odasına gelip yıldızlara bakarken karşınıza çıkacak olan şekillerde ki yıldızları düzgün bir sıra ile dizin. Google Play içerisin de Sonya android oyun ücretli olarak sunulmaktadır.

Unutmayınız ki Sonya apk oyun başlangıcından itibaren bütün ip uçlarını toplayın, yoksa ilerleyen bölümlerde o ip ucuna ihtiyacınız olacaktır!

Sonya: 1.2.1 versiyonu ile sizleri gizemli bir macera oyunu bekliyor. Bilmece ve bulmaca oyunlarını sevenler bayılacaktır. Zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.
Bu rahat macera, seyahat ederken oynamak için mükemmeldir. Bu çevrimdışı oyun için İnternet bağlantısı gerekmiyor.

Sonya The Great Adventure 1.2.1 Apk indir

Sonya The Great Adventure 1.2.1 Apk indir Özellikleri:

  • Boyut: 15,7 mb

  • Mevcut Sürüm: 1.2.1

  • Gereken Android sürümü: Android 4.1 ve üzeri

  • Sunan: Special Games LLP

  • Dil: Bir çok dil desteği

  • Lisans: ücretsiz

  • DosyaTürü: Sonya_1.2.1_indirapk.com.apk

  • İndirme Türü: apk

Sonya The Great Adventure 1.2.1 Apk indir BENZER İÇERİKLER
Sonya The Great Adventure 1.2.1 Apk indir YAPILAN YORUMLAR