Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Spor Ekranı Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Spor Ekranı Apk İndir

Spor Ekranı Apk Uygulama indir

Spor Ekranı Apk İndir canlı spor olaylarının yayın akışını android telefon ve tablet için tek bir android apk uygulama içerisine toplayan ve Türkiye’nin ilk android uygulamaları. Spor Ekranı Apk İndir Türkiye televizyonlarında ve İnternet de canlı olarak yayınlanan bütün spor karşılaşmalarını günlerini ve saatlerini listeler. Ayrıca Spor Ekranı Apk İndir tuttuğunuz takımların maçlarını izlemeniz için favorilere eklemenize, başkalarının da, sizin izlemek istediğiniz maçları izlemesini isterseniz sosyal medyada paylaşma ve apk indir uygulama hatırlatma kurmanıza imkan verir.

Spor Ekranı Apk İndir Uygulama Yorumları

Ahmet Tunaman: Çok başarılı olmuş. Sadece yayının adını değil içeriğini de gösteriyor. Sporla uzaktan ilgilenen birinin bile kullanacagı, arayüzü sade, güzel bir program. Yapanların eline sağlık.

Birol Kırbaş: Adının hakkını veriyor. Böylesine sade ve amacına yönelik uygulama her zaman denk gelmiyor. Reklama boğmadan tv’de yayınlanan her müsabakanın bilgisini veriyor. Çok memnunum. Teşekkürler

irfan yılmaz: Gerçekten süper umarım devamı gelir inşallah Gerçekten süper ? umarım devamı gelir inşallah spor ? olarak Beşiktaş lı olarak teşekkür ediyorum.

İlker Kırılmaz: Süper Uygulama. Her haftasonu izleyeceğim maçları sizin uygulamanız bakarak karar veriyorum. Mükemmel uygulama yapmışsınız.

Alper Açıl: Güncelleme platforumlar her açtığımızda tüm hepsi ile başlamasın ve aynı şekilde sporlar nasıl bıraktıysak öyle kalırsa mükemmel olur.

Spor Ekranı Apk indir

Spor Ekranı Apk indir

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Spor Ekranı Apk İndir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 2,6 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 6.0

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.1 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: Tohax Limited

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: Spor Ekranı_v6.0_indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

Spor Ekranı Apk indir YAPILAN YORUMLAR