Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Spotify Music Premium Hileli Mod Apk v8.4.35.152

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Spotify Music Hileli Mod Apk

Şu andan itibaren Spotify Music Premium Apk‘dA yüzlerce “sesli şov” var ya da normal insanlar onlara sesli olarak sesleniyor, podcast’ler.
Başlıklar, Marc Maron’ın WTF, ReplyAll, ESPN, Radiolab, Freakonomics Radyosu, Tim Ferriss Gösterisi ve aklınıza gelebilecek hemen hemen başka herhangi bir podcast’tan oluşuyor.
Bazı insanlar Spotify’in müzikten uzaklaşmasıyla şaşkına çevrilirken, podcast’lerin dahil edilmesi büyük bir sürpriz olmamalı. Sekiz ay önce şirket, uygulamaya podcast eklemeyi planladığını açıkladı.
Spotify Music Premium Hileli ürün başkan yardımcısı Shiva Rajaraman Tech Insider’a son röportajda “Müzik hayranları için günlük bir arkadaşız” dedi. “Bu değişim değişmedi. Bununla birlikte, müzik hayranları giderek daha çeşitli anlarda sesten başka şeyler istiyorlar. Bu ihtiyacı takip ediyoruz. Bunun ne demek olduğunu tam olarak bilmiyoruz. ”
Ayrıca Spotify Music Mod Apk, News, Learn Something, Comedy ve Gaming gibi ünlü oynatma listelerini bir avuç oluşturmak suretiyle küratörlüğünü de üstlenir.
Rajaraman, “Bunun bizim için özel olduğuna inandığımız şey, Spotify’in oynatma listesinin birincil olmasıdır” dedi. “Kullanıcılarımız, bir defaya mahsus harikalar olmaması şartıyla, seçilmiş bir oturumdan memnuniyet duyuyorlar. Video ile yaptığımız şeylerin birçoğu, farklı videolar kümeleri farklı bağlamlarda görebilen iş ortaklarıyla çalışmaktır. ”

Spotify Music Hileli Mod Apk -2

Bu program, bir müzik programıdır. Albüm ve program aracılığıyla istediğiniz şarkıyı dinleyebilirsiniz.
Ruh halinize bağlı olarak çalma listelerini dinleyebileceğiniz hazır listeden birini seçin , oluşturduğunuz çalma listelerini dinleyebilir veya kendi listenizi oluşturabilirsiniz. Bu programı kullanmak
istiyorsanız, istediğiniz şarkıyı dinleyebilirsiniz, ne zaman programı başlatmaya başlamak istiyorsanız hemen aşağıdaki bağlantılarımızı indirin.
Mod Apk ile çevrim dışı olarak hesabınıza erişim sağlar.
Mod Apk dosyasın da hangi özellikler mevcut:
Spotify Music Premium kilidi açıktır.
– Arama düğmesi tabletin üst çubuğuna ekli.
– Reklamlar engellendi.
– Her hangi bir parça seçme.
– Tekrar kilidi.

Spotify Music Premium Hileli Mod Apk

BOYUT : 40.2 MB

Kategori : Android Uygulamalar

Tür : Android Uygulamalar

APKSMOBI (APK): Spotify Music Premium Hileli Mod Apk v8.4.35.152

APKSMOBI (APK): Spotify Music Premium Full Mod Apk v8.4.32.623

Spotify Music Premium Hileli Mod Apk v8.4.35.152 BENZER İÇERİKLER
Spotify Music Premium Hileli Mod Apk v8.4.35.152 YAPILAN YORUMLAR