Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Star Wars Battlefront Companion 1.0.6 Apk İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Star Wars Battlefront Companion 1.0.6 Apk İndir

Star Wars Battlefront Companion 1.0.6 Apk Uygulama İndir

Senin bir galaksi uzaklarda, çok uzaklarda ya da ev, stratejik kart oyunu Featuring resmi Star Wars™ Battlefront™ arkadaşı uygulama ile savaş için hazır olsun daha yakın olsun, Bankası komutu, Companion sağlar Star kartları, patlatıcıları ve daha Star Wars Battlefront kilidini oyunda kredi kazanmak. Bankası komutuna ek olarak,Star Wars Battlefront Companion 1.0.6 Apk İndir arkadaşı aynı zamanda oyuncular sağlar oyun istatistikleri ve ilerleme kontrol, eller ve görünümünü özelleştirmenize, arkadaşlarınızla, bağlantı kurun ve almak notified ne zaman Star Wars Battlefront-oynuyorlar yanı sıra istatistikleri ve Yani ne kadar maç ilerleme Intel toplamak!

ÜS KOMUTANLIĞI

Bu stratejik Star Wars™ kartı-zaman, her yerde Star Wars Battlefront için kredi kazanmak için oyna. Star kartlarınızı giderek güçlü İmparatorluk Kuvvetleri almak gibi için yeni kuşatmalar ilerlemek için Bankası komutunu kullanın.

İstatistikler & ilerleme

Star Wars Battlefront Companion 1.0.6 Apk İndir kariyerinin eksiksiz bir genel görünüm alın ve tamamlamanız için geriye ne kaldıysa öğrenin. Da, aşağı performansınızı işin cesur detaya nereden nasıl olduğunu, bir genel bakış içerir.

YILDIZ kartları & BLASTERS

Kilidi Star kartları ve Blasters koleksiyonunuzu hayret ve sabit gelirli kredi kullanma unlock ve yenilerini yükseltme. Star kartı ellerini oyun tarzınıza uygun ve savaşa hazır tutmak için özelleştirin.

BAĞLI KALMAK

PSN, Xbox Live veya menşe arkadaşlarınızı gerçek zamanlı olarak görün ve Star Wars Battlefront oynamaya başladığınızda size bildirilsin. Hatta onların oyun ilerleme ve istatistikleri kim galaksinin en iyi asker olduğunu görmek için kontrol edebilirsiniz!

GELEN YAYINLAR

In-uygulama almak ve bildirimleri önemli Star Wars Battlefront haber güncellemeleri ve arkadaşlar veya düşmanlar kadar ne üzerinde raporlar almak için itin. Ayrıca, özel oyun içi etkinlikler hakkında özellikle Star Wars Battlefront topluluk için öğrenin.

Önemli tüketici Bilgi. Bu app: gerektirir sürekli bir Internet bağlantısı (ağ) ücretli olabilir; EA’ın gizlilik ve tanımlama bilgisi İlkesi ve kullanıcı sözleşmesini kabul gerektirir.

; üçüncü taraf analytics teknolojisi üzerinden topladığı veri (gizlilik ve tanımlama bilgisi ilkesi Ayrıntılar için bakınız); oynamak bir EA hesabı gerektirir-bir hesap; elde etmek için bölgeye göre değişir asgari yaş gereksinimleri karşılaması gerekir PlayStation 4, Xbox 1 veya PC bazı özelliklerine erişmek Star Wars Battlefront gerektirir; seyirci üzerinde 13 için amaçlanan Internet’e doğrudan bağlantılar içerir.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Star Wars Battlefront Companion 1.0.5 Apk İndir ve Star Wars Battlefront Companion 1.0.4 Apk İndir download linkleri de bulunmaktadır.

Star Wars Battlefront Companion 1.0.6 Apk İndirÖzellikleri:

  • Apk indir Boyut: 79.1 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.0.6

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.0 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: ELECTRONIC ARTS

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: com.ea.gp.starwarsbfcompanion_1.0.6_indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

Star Wars Battlefront Companion 1.0.6 Apk İndir BENZER İÇERİKLER
Star Wars Battlefront Companion 1.0.6 Apk İndir YAPILAN YORUMLAR