Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Star Wars Galaxy of Heroes APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Star Wars Galaxy of Heroes APK indir

Star Wars Galaxy of Heroes APK Uygulama indir

ELECTRONIC ARTS son yılların en çok izlenen filminin apk indir oyununu apk kullanıcılarına sundu. Şirket en çok oynanan Star Wars Galaxy of Heroes APK indir oyunu android telefon ve tabletler için apk indir uygulama kullanıcıları için google play de sunmaya karar verdi.Star Wars Galaxy of Heroes APK indir müthiş kahramanları artık android telefon yada tabletiniz de, en sevdiğiniz karakterler Gamezebo Luke Skywalker, Han Solo, Darth Vader gibi birçok özel Star Wars Galaxy of Heroes APK indir karakterleri, ile gerçek zamanlı yada android telefon veya tabletinizden android uygulamayı oynayarak rakiplerinizi yenmek.

Star Wars Galaxy of Heroes APK indir

Star Wars Galaxy of Heroes APK indir

Star Wars Galaxy of Heroes APK indir android uygulama oyunun da güçlü ekipler oluşturun ve galaksinin en efsanevi savaşçısı siz olun. Android indir uygulama içerisinde ki hologamer haline egzotik ve gizemli yerlerdeki savaş oyunları kazanmak için en iyi strateji oluştur ve elindeki silah kuvvetlerini iyi yönet. Ayrıca Star Wars Galaxy of Heroes APK indir‘den Rey ve Kylo Ren gibi bir çok yeni karakterler kilidini açabilir ve onların savaş, silah oyunu yeteneklerini de kullana bilirsin! Kendi silah ve savaş kuvvetlerinizi oluşturun! İster karanlık taraf, isterseniz iyilerin tarafın da savaş yapın. Star Wars Galaxy of Heroes APK indir stratejik seçimler yaparak gerçeğinden daha kuvvetli, disiplinli, silah oyunu gücü ve savaş oyunu güçleri süper mangaları oluşturmak için ücretsiz yeteneklere sahip karakterleri almak Star Wars Galaxy of Heroes APK indir orijinal üçlemesi ve sinemada izlediğiniz filmlerinden karakterlerini toplayın, 3D boyutlu, gafik efektleri müthiş animasyonlu TV Star Wars gibi gösterir. Artık Star Wars Galaxy of Heroes APK indir android apk indir programı ile uyanma vakti: Savaş çanları çalmaya başladı. Klon Savaşları ve Star Wars Asiler – ve hatta Yıldız Wars Kuvvet Uyanıyor!

Star Wars Galaxy of Heroes APK indir

Star Wars Galaxy of Heroes APK indir

Star Wars Galaxy of Heroes APK indir Usta Master Stratejisi Oluşturun:
Android apk indir uygulama içerisin de download olarak gelen bir çok cantina off galaktik hologames ana karakterler ile macera, aksiyonlarının hiç bitmediği hecanlı destansı savaşlarda rakiplerini mağlup edin. Apk indir oyun içerisinde bulunan Heroes Kadro Cantina Savaşları ve galaktik büyüklük kadrosu ile apk uygulama içerisin de bulunan Arenalar da diğer rakip savaş mangalarını aşağı çekmek için senin savaş ve silah manganın güçlü saldırıları ve eşsiz yeteneklerini yükseltmek gerekir. Yeni dünyaları keşfetmek ve fethetmek için müthiş strateji oluşturun.

Star Wars Galaxy of Heroes APK indir android uygulama içerisin de çeşitli etkinlikler ile oyun oynaya bilirsiniz. Droid Direnişi Etkinliği modun da parçaları ve başka ganimetler kazanmak için Tatooine’de Jawalarla savaş.

Star Wars Galaxy of Heroes APK indir

Star Wars Galaxy of Heroes APK indir

Star Wars Galaxy of Heroes APK indir Android Uygulama Programı Sürümleri:

Star Wars: Galaxy of Heroes 0.3.121192 for Android 4.1APK Download

Sürüm: 0.3.121192 Android için 4.1

Güncelleştirmek: 09-Şubat-2016

Star Wars: Galaxy of Heroes 0.2.113720 for Android 4.1APK Download

Sürüm: 0.2.113720 Android için 4.1

Güncelleştirmek: 03-Aralık-2015

Star Wars: Galaxy of Heroes 0.2.110292 for Android 4.1 APK Download

Sürüm: 0.2.110292 Android için 4.1

Güncelleştirmek: 18-Kasım-2015

Star Wars: Galaxy of Heroes 0.1.108157 for Android 4.1 APK Download

Sürüm: 0.1.108157 Android için 4.1

Güncelleştirmek: 28-Ekim-2015

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Star Wars Galaxy of Heroes APK indir özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 34 mb
  • Apk indir Mevcut Sürüm: 0.3.121192
  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.1 ve üzeri
  • Apk indir Sunan: ELECTRONIC ARTS
  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği
  • Apk indir Lisans: ücretsiz
  • Apk indir Kategori: Android telefonlar için apk oyun android download, Android Uygulama indir
  • Apk indir DosyaTürü: Apk, APK indir
  • Apk indir İndirme Türü: apk,Apk indir

Star Wars Galaxy of Heroes APK indir BENZER İÇERİKLER
Star Wars Galaxy of Heroes APK indir YAPILAN YORUMLAR