Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Steam Defense Tanks & Dragons APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Steam Defense Tanks & Dragons APK indir

Steam Defense Tanks & Dragons APK Uygulama indir

Flash player apk android uygulama oyunlarına benzeyen, ancak grafik ve efektler bakımından flash player android apk indir oyunlarından daha iyi bir apk oyun. Apk uygulama hakkın da kısaca bilgi verecek olursak, iyilik ve kötülüğün her zaman ki savaş oyunu gibi değerlendirlebilir. Bu Steam Defense Tanks & Dragons APK indir android oyunun da sadece oynadığımız karakterler değişmektedir.

Dünyayı saran sömürgeci, korkunç ve gizemli ordular ile savaş oyunu yapacaksınız. Gloria 6 adlı gezegene giden kahramanlarımız, burada Dryans ile yüzleşmek zorunda kalacaklar. Gloria 6 gezegenin de, dünya da küçük olan canlılar burada devasa boyutlara ulaşarak sizlere saldıracaklar. En masum canlılar bile bu vahşi gezegen de dikkatli olmanıza neden olacak. Gloria 6, canlı bir tropik dünya da bir sanal gerçek zamanlı strateji oyunu oynayacaksınız. Steam Defense Tanks & Dragons APK indir android oyunları bölümlerini geçmek istiyorsanız eliniz de bulundurduğunuz silah oyunu ile en iyi savaş oyunu gerçekleştirin. Bölümleri geçmeye başladıkça apk indir oyunu daha da zorlaşacak. Bu nedenle bir üs inşa etmek ve düşmanın bütün kaynaklarını kullanmanız gerekecek.

Steam Defense Tanks & Dragons APK indir

Steam Defense Tanks & Dragons APK indir

Düşmanlarınızın Chain Lightning, Tornado, Blizzard büyüler ve ordusuna karşı, siz Earthquake kullanabilirsiniz.

Burada savaş yaparken elinizde ki silah gücünüzü en iy şekil de kullanın. Düşmana piyadeler, havacılık, tanklar ve topçu kullanarak karşı koyabilir. Vincent Dişli Riffle, bombası, Flamethrower ve rakiplerinizi yakar jetpack kullanmak için kontrol eder. Steam Defense Tanks & Dragons APK indir android oyun içerisinde ki kazandığınız kazançları android oyun indir uygulama içerisinde ki deneyim becerilerini geliştirmek için kullanılacaksınız.

Steam Defense Tanks & Dragons APK indir android oyunun her bölümü, 24 seviyeden oluşur. Apk oyun içerisinde sizlere verilecek herhangi bir görev için zorluk seviyesini seçebilirsiniz. Android apk indir oyununu tamamlamak için elinizden geleni yapın ve tüm düşmanlarınızı öldürün

Dikkatli olun! Apk oyun içerisin dkarşınıza çıkacak olan akrepler çok öldürücüdür. Bu nedenle akrepleri öldürmek için destek alın.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Steam Defense Tanks & Dragons APK indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 41 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.3.906

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 2.3 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: MadSword

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: Steam Defense Tanks Dragons_v1.3.906_indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

Steam Defense Tanks & Dragons APK indir BENZER İÇERİKLER
Steam Defense Tanks & Dragons APK indir YAPILAN YORUMLAR