Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Tattoo My Photo Editor 2.0 APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Tattoo My Photo Editor 2.0 APK indir

Tattoo My Photo Editor 2.0 APK Uygulama indir

Çevrimdışı versiyonu ile karşınız da olan Tattoo My Photo Editor 2.0 APK indir android uygulama programı, her zaman internete ihtiyacınız olmadan arkadaşlarınıza dövmeleri göstere bilirsiniz.
Kendinize en yakışan ve güzel duran dövmeyi, android telefon ve ya tabletinizden fotoğraflara yapıştırın ve deneyin. Eğer güzel buluyorsanız iyi bir dövme yapan kişilere yaptırın. Tattoo My Photo Editor 2.0 APK indir android uygulama programı ile seçtiğiniz dövmenin fotoğrafını, döndürün, yeniden ölçümlerdir yapın ve kaydedin. Sizlere hangi dövmenin yakıştığını bu apk indir uygulama programı sayesin de acısız olarak öğrenin. Arkadaşlarınıza göstererek karar vermeniz de yardımcı olsunlar. Android telefon ve ya tabletiniz de kendinizin bir dövme salonu olduğunu unutmayın.

Tattoo My Photo Editor 2.0 APK indir android uygulama, dövme ve fotoğraf editörü gibi özellikleri ile güzel fotoğraf oluşturun. Hiçbir acı hissetmeden Tattoo, fotoğraflarına ekleye bilirsiniz. Fotoğraflarınıza bu apk uygulama indir programı ile üzerinde değişik efektler ve filtreler de uygulayabilirsiniz.

Tattoo My Photo Editor 2.0 APK indir bir çok kesime hitap ettiği için kız ve erkek ayrımı olmadan bir çok dövme figürünü (gül, ejderha ve çok daha fazlası!) kendi fotoğraflarınıza uygulaya bilirsiniz.
Sizler için ilham dövme tasarıları ücretsiz. En iyi bir birinden farklı 1000 dövme tasarımları!
Dövme arşivlerinden istediğiniz dövmenin altına, üstüne çeşitli yazı tiplerinde,Tribal, Black yazılar ekleye bilir ve ya Gray, Dragon, burçlar, Kafatasları, aşk,Sexy Kız dövme sembolleri kullana bilirsiniz.

Android apk indir dövme uygulama programın da yapmış olduğunuz dövmeler android cihazınıza ekran,duvar kağıtları ve arka planlar yapın ve günün yeni dövmesine göz atın!

Tattoo My Photo Editor 2.0 APK indir android uygulama programı gerçek dünyada apk dövme yapan bir oyun değil, unutmayın!

Bizim fotoğraf editörü çoğunlukla ücretsiz, ama aynı zamanda, özel dövme paketi satın şimdi kontrol edebilirsiniz!

Tattoo My Photo Editor 2.0 APK indir

Tattoo My Photo Editor 2.0 APK indir

Bu apk dövme android uygulaması ile yaptığınız dövmeleri çeşitli sosyal medya ağların da sevdikleriniz ile paylaşa bilirsiniz. Bu sosyal medyalar: Line, Facebook, Google+, Instagram, Whatsapp, Twitter, wechat, ChatON, gibi sosyal ağ sitelerine fotoğrafınızı paylaşabilirsiniz

Tattoo My Photo Editor 2.0 APK indir Android Uygulama Kullanım Kılavuzu:

 • Android telefon ve ya tabletinizin galerisinden veya fotoğrafın görüntüyü seçin veya kameradan resim çekmek

 • Apk indir uygulamasından istediğiniz dövme seçin

 • Apk android dövme uygulamasından fotoğraf oluşturmak için “( MAKE A PHOTO ) FOTOĞRAF YAPMAK” tıklayın.

 • Kaydet veya Payı (E-posta, Sms, Facebook , Instagram vb) kurtarışı veya hisse düğmesine tıklayarak

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Tattoo My Photo Editor 2.0 APK indir Özellikleri:

 • Apk indir Boyut: 23 mb

 • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.1

 • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.0.3 ve üzeri

 • Apk indir Sunan: Alexander Galstyan

 • Apk indir Dil: İngilizce

 • Apk indir Lisans: ücretsiz

 • Apk indir DosyaTürü: Tattoo My Photo Editor 2 0_v1.1_indirapk.com.apk

 • Apk indir İndirme Türü: apk

Tattoo My Photo Editor 2.0 APK indir YAPILAN YORUMLAR