Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Tekken 7 Apk İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Tekken 7 Apk İndir

Tekken 7 Apk Uygulama İndir

İlk Tekken PlayStation için 1994’te piyasaya sürüldü. Bandai Namco Entertainment tarafından geliştirilen en iyi dövüş oyunlarından biri olan Tekken 7 Apk İndir, önceki Tekken apk oyunlarından tüm önemli unsurlarını yani etkileşimli nesneleri içeren 3D alanlardaki dinamik özellikleri getiriyor. Hikaye, güçlü bir şirket tarafından organize edilen King of Iron Fist tournament etrafında dönüyor. Yeni oyun ayrıca, tanınmış karakterlerin benzersiz özel saldırı özellikleri ile oynanışını sunuyor. Ek olarak, seride ilk defa görünen oynanabilir karakterlerin eksikliği yok. Tekken 7 Apk İndir, tescilli bir oyun motoru tarafından çalıştırılan önceki oyunların aksine Unreal Engine 4’ü temel alıyor ve daha az güçlü platformlarda bile yüksek kaliteli grafikler sunuyor.

Tekken 7 popüler bir PlayStation PSP Video Oyunudur ve şimdi PPSSPP android emülatörünü kullanarak Tekken 7 android bu oyunu oynayabilirsiniz.
Tekken 7,Apk oyun Tekken serisinin dokuzuncu bölümüdür. Tekken 7, Mart 2015’te Japonya’da sınırlı bir arcade sürümüne sahip oldu. Güncelleştirilmiş bir arcade sürümü olan Tekken 7: Fated Retribution, Japonya’da Temmuz 2016’da piyasaya çıktı ve yeni sahneler, kostümler, öğeler ve karakterler de dahil olmak üzere genişletilmiş bir içeriğe sahip. Aynı sürümün 2017 yılının da PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows için de piyasaya sürülmesi planlanıyor.
Tekken 7 Apk İndir1-1 dövüş oyunlarına odaklanır. Oyunda iki yeni mekanizma tanıtıldı.

Birincisi Rage Art, oyuncuya, normal saldırı gücü artışını etkisiz hale getirmek için sağlık çubuğu kritik olduğunda karaktere bağlı olarak kabaca% 30 zarar veren kritik saldırıları yürütme olanağı tanır. Rage Art, rakiplerin saldırılarına karşı Rage Mod da daha fazla hasar alırsa, Rage Art’ın zararı çok daha güçlü hale geldi.

İkinci olarakta Power Crush, düşmanın saldırıları tarafından verilen zarara rağmen, apk oyuncusunun saldırılarına devam etmesini sağlar. Mekanik aynı zamanda yalnızca yüksek veya orta atakları emmek için de çalışır. Bir karakterin ek saldırı yapması engellemek için fırsat yaratmasını engelleyen sistem yerine Vida Atağı modu eklenmiştir.

Tekken 7 Apk İndirandroid oyunları içerisine eklenen yeni özelliklerden bir tanesi de düşman saldırısın da havaya uçurulduğunuz daTekken 7 Apk İndirkarakterinizin yana doğru dönmelerini sağlayarak, oyuncunun yere düştüğün de ilave vuruşlara maruz kalmamasına engelliyorsunuz.

Tekken 7 Apk İndir yeni bir ekran sistemi ile, oyunun çok kullanıcılı oyuncu modun da,oyuncuların ekranın hangi tarafında oynayacaklarını seçmelerine olanak tanıyor.Tekken dövüşcülerinin hareketlerin de bazı değişiklikler yapıldı ve şimdi karakterler geriye doğru yürürken, Tekken Devriminde bulunan hareket mekaniğine benziyor.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Tekken 7 Apk İndir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 4.2 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.0

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 2.3 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: Bandai Namco Entertainment

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: tekken_7_for_android_indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

Tekken 7 Apk İndir BENZER İÇERİKLER
Tekken 7 Apk İndir YAPILAN YORUMLAR