Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Tekken Card Tournament Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 rating, 1 votes)
Loading...

Tekken Card Tournament Apk indir

Tekken Card Tournament Apk Uygulama indir

Android telefon ve tablet için online çevrimiçi oynaya bileceğiniz bir android apk indir oyun.Tekken savaş oyunu olan ve en hızlının kazana bileceği strateji üzerine kuru aksiyon ve macera android oyun. Uzun zamandır srateji ağırlıklı bir dövüş oyunu oynamamıştım, şimdi bu apk oyun ile oynadığım güzel 3D grafik efektleri, slow motion sahneleri ayrıca bir güzellik katmış android oyunları

Tekken Card Tournament Apk indir android oyun üç ana taktik eylemi bulunmaktadır. Bunları taktik ve strateji doğru yapan savaş oyunu galibi olacaktır. Blok, Strike, Focus, üç eylemleri en iyi şekilde kullanarak savaş ve silah oyunu stratejini yap kazanan sen ol.

Çekilen her kart için 10 sn zamanın var, ister bu zaman da bekle, istersen rakibinin çektiği kart için strateji yaparak saldırı, savunma seçeneklerini kullana bilirsin. En hızlı hamle yapan, en iyi mücadeleyi veren, en iyi silah seçeneğini kullanan savaş oyunu galibi olacak.

Strateji ve taktik kararlar vererek rakibinin hamlelerini, neler planlıyor tahmin etmek için 10 sn daha az olan zamanın var. Dövüş kazanman için soğukkanlılığını koruman, rakibinin blöf ve hareketlerini tahmin etmene ihtiyacın var. Yapacağın düellolar da rakiplerinizi yok etmek ve dünya çapın da yapılan yarışmalar ve turnuvalara katılarak kazanmak için elinden gelen savaş strateji kullan. Tekken Card Tournament Apk indir android oyun da yapacağın dövüşler de, savaşçılara meydan okuyarak apk indir oyun kazanmak ve tüm rakibinin kartları ortaya çıkarmak!

Tekken Card Tournament Apk indir oyununun sonsuz can hileli mod apk dosyasını siteye ekleyerek, hem normal oynamak isteyen kullanıcılar için hem de sonsuz can hileli mod apk sayesinde sınırsız bir şekilde oynamak isteyen kullanıcılara farklı seçenekler sunduk. Güncel versiyonları ile karşınızda olacak olan Tekken Card Tournament Apk indir android oyun sizlere güzel vakit geçirtecektir. Aşağıda sonsuz can hileli mod apk versiyonlarını verdiğimiz oyunun download linkinden indirerek android cihazınıza kura bilirsiniz.

Tekken Card Tournament Sonsuz Can Hileli Mod Apk indir

Tekken Card Tournament v3.422 Sonsuz Can Hileli Mod Apk indir

Tekken Card Tournament Apk indir

Tekken Card Tournament Apk indir

Tekken Card Tournament Apk indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 237 mb
  • Apk indir Mevcut Sürüm: 3.422
  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 2.3.3 ve üzeri
  • Apk indir Sunan: Bandai Namco Games Europe
  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği
  • Apk indir Lisans: ücretsiz
  • Apk indir DosyaTürü: Tekken Card Tournament CCG_v3.422_indirapk.com.xapk
  • Apk indir İndirme Türü: apk

Tekken Card Tournament Apk indir BENZER İÇERİKLER
Tekken Card Tournament Apk indir YAPILAN YORUMLAR