Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Telegram APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Telegram APK Uygulama indir

Telegram APK indir uygulaması android telefon yada tabletiniz de kesinlikle hızlı ve güvenlik odaklı bir mesajlaşma uygulamasıdır. Telegram APK indir basit kullanıcı ara yüzü sayesin de kullanım kolaylığı sağlar ve ücretsiz bir android apk uygulamasıdır.

Telegram APK indir kullanım amacınız ne olursa olsun, tüm android telefon, tablet ve masa üstü pc’nin ile bu android apk uygulama programı sorunsuz ve kusursuz çalışır. Whatsapp apk indir uygulamasın da problem yaşadığınız zaman, yardımınıza bu apk indir uygulaması yetişir. Bu Telegram APK indir apk uygulaması sayesin de android telefon yada tabletinizden sorunsuzca mesajlar, fotoğraflar, videolar ve dosyalar (.doc, .zip, .pdf, vb) sınırsız miktarda arkadaşlarınız ile paylaşımlar gönderebilirsiniz. Telegram APK indir sizlerin android telefon rehberiniz de bulunan kişi sayısından daha fazla kişi yada grupları 5000 kişiye kadar destekler ve abone sınırsız sayıda mesaj yayın kanalları oluşturabilirsiniz.

Telegram APK indir

Telegram APK indir

Neden Telegram APK indir geçin?

Telegram APK indir mevcut apk uygulamaları ve android uygulama programları arasın da en hızlı mesajlaşma uygulamasıdır.

Telegram APK indir bazı android uygulama programlarının yapamadığı ağır zaman test algoritmaları ile tüm verileri şifreler.

Tüm android cihazlarınızdan ve pc’nizden her yerde ve her zaman güvenli veri erişebilmesi için Telegram APK indir sorunsuz senkronize edilir.

Mesajınız geçmişi Telegram APK indir android uygulamasın da bulunan bulut programı içinde ücretsiz olarak saklanır ve tekrar veri kaybetmek gibi bir sorun ile karşılaşmazsınız.

Telegram APK indir ile, hızlı, 1000 üyeden büyük grup sohbetleri oluşturan büyük videoları paylaşmak, belgeleri (.doc, .ppt, .zip, vb) ve arkadaşlarınıza fotoğraf sınırsız miktarda göndermek.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Telegram APK indir özellikleri:

  • Apk Uygulama Boyut: 15.6 mb
  • Apk Uygulama Mevcut Sürüm: 3.7.0
  • Apk Uygulama için Gereken Android sürümü: Android 2.3. ve üzeri
  • Apk Uygulama Sunan: Telegram Messenger LLP
  • Apk Uygulama Dil: İngilizce
  • Apk Uygulama Lisans: ücretsiz
  • Apk UygulamaKategori: Android telefonlar için apk oyun android download, Android Uygulama indir
  • Apk Uygulama DosyaTürü: Apk, APK indir
  • Apk Uygulama İndirme Türü: apk,Apk indir
Telegram APK indir YAPILAN YORUMLAR