Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Top Eleven – Android için Futbol Menajeri Oyunu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 rating, 1 votes)
Loading...

Top Eleven Nordeus firması tarafından facebook üzerinden oynanabilen bir oyun olarak piyasaya çıktı. Oyun senaryosu ve gerçekliğe yakınlığı sebebiyle çok kısa zamanda büyük bir kullanıcı kitlesine ulaştı. Beklenildiği gibi kısa zaman sonra Top Eleven oyununun android için uygulaması google play market‘te yerini aldı. Şuanda En iyi android futbol menajerlik oyunu ünvanına sahip.

Tüm menajerlik oyunların kurgusu ile benzerdir. Takımımızı kurup, taktiklerimizi belirleyip en alt ligden mücadeleye başlıyoruz. Oyunu ilk açtığımızda takım adı, logosu ve takımın iç-dış saha formalarını belirliyoruz. Sonrasında en iyi olduğunu düşündüğümüz taktikleri uygulayarak ligi en iyi seviyede bitirmeye çalışıyoruz.

Top Eleven Menajer oyununda oyuncu transferleri yapılıyor. Açık arttırma sistemiyle satılan oyuncuları almak için menagerler arasında kıyasıya rekabet oluyor. Oyuncu transferleri için oyun içinde kullanılmak üzere token denilen jeton gerekmekte. Bunu dostluk maçları, sponsorluk anlaşmaları ya da gerçek para ile kazanabiliyoruz.

Oyun Resimleri;

takım-kadrosu stad-insa saha-dizilisi puan-durumu forma-ekranı canlı-anlatım

Top Eleven – Futbol Menageri APK indir

Top Eleven – Android için Futbol Menajeri Oyunu BENZER İÇERİKLER
Top Eleven – Android için Futbol Menajeri Oyunu YAPILAN YORUMLAR