Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Go Launcher Toucher – Tek Dokunuşla Android Cihazınızı Kontrol Edin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 rating, 3 votes)
Loading...

GO Launcher ekibinin başarılı kişiselleştirme araçlarından birisi olan Toucher sayesinde Android işletim sistemli tablet veya telefonunuzu kolayca kontrol edebiliyorsunuz.

Toucher nedir ne işe yarar ilk olarak kısaca bundan bahsedeyim; Toucher sayesinde menü menü dolaşarak program arama derdinden, ayarlara girerek wifi açma bluetooth açma, ekran ışığını ayarlama gibi işlemlerin zahmetinden sizi kurtarmak için yapılmış ve farklı temalarıyla farklı özelliklere bürünebilen bir yönetim uygulaması. Toucher‘ı Android işletim sistemli cihazınıza yükledikten sonra ekranınıza küçük bir nokta koyuyor ve bu noktaya dokunduğunuz andan itibaren karşınıza Android cihazınızda sık sık kullandığınız bazı özelliklerin kısayollarını çıkararak onları yönetmenizi sağlıyor. Birçok ücretsiz teması bulunan Toucher’ın Kilit Ekranı Özelliği, Favori Uygulamalar Özelliği, Güç Seçenekleri Özelliği ve Ana Ekran özelliği sayesinde büm bu işlevlere kolayca erişim sağlayabiliyor. Favoriler sayesinde Favori uygulamalarınızı bu noktanın üzerine atayabiliyorsunuz.

Bazı arkadaşlar Toucher‘ı kaldıramamaktan şikayetçi bu konuda da bir açıklama yapalım:

Guvenlik > Cihaz Yöneticileri >Toucher’a gelin ve üzerindeki işareti kaldırın ardından uygulamaları kaldırma kısmına gelerek Toucher’ı kaldır diyebilirsiniz.

Toucher – Tek Dokunuşla Android Cihazınızı Yönetin Ekran Görüntüleri:

Toucher 3 Toucher 4

Toucher 2 Toucher 1

Toucher – Tek Dokunuşla Android Cihazınızı Yönetin Video İnceleme:

Toucher – Tek Dokunuşla Android Cihazınızı Kontrol Edin Kullanıcı Yorumları

Melis Zoroğlu: Ios’daki assistive touch olayini android’e getiren programcik ben cok begendim. Tam ekran tema yerine stock halini gelistirirlerse daha guzel olur

Mustafa Alaban: bence cok guzel fakat fener kisayolu kotu neden direk olarak acmiyorda ekrana fener resmi geliyor sonrada ona basmak zorunda kaliyoruz.bence duzeltilmeli.

Faik Tarı: Su anda tek sorunu wifi ap kapattigimizda wifi yi kendiliinden aciyor. Yoksa herseyiyle harika. Hemen alisiyor insan. Son guncellemerle de cok iyi oldu. Menuye girmeye gerek yok kullanmasini bilirsen. Bas clean’e temizlesin hafizayi. Kasmasin telefon

Gökberk Ağda: Iphone dakinden daha iyi ve kullanışlı tavsiye ederim. Başarılı bir uygulama olmuş. Teşekkürler.

Erol Baş: Uygulama süper fakat acil Türkçe dil desteğinin yüklenmesi lazım. Lütfen bu yorumu dikkate alın

Emre Keçe: Telefonun butonu bozulduğu için (sıvı teması) yükledim. Yoksa telefonu atacaktim. Yeni telefon almaktan kurtardı.

Toucher indirAPK.com ]

Go Launcher Toucher – Tek Dokunuşla Android Cihazınızı Kontrol Edin BENZER İÇERİKLER
Go Launcher Toucher – Tek Dokunuşla Android Cihazınızı Kontrol Edin YAPILAN YORUMLAR