Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Transformers Earth Wars APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Transformers Earth Wars APK indir

Transformers Earth Wars APK indir Uygulama indir

İzlenme rekorları kıran ve tüm çocukların ve büyüklerin sevdiği olan bu filmin şimdi apk oyununu oynama zamanı. Ekranların başın da sizleri saatlerce tutan bu film, şimdi android telefon ve tabletleriniz de.

Autobot’lara karşı Decepticon’ların, İyiliğe karşı Kötülüğün ellerindeki güçlü silahlar ve klasik savaşının bu kez sizler için dijital versiyonunda, Transformers Earth Wars APK indir android uygulama oyununda bütün dünyadaki liderler bir taraf seçmeli, TRANSFORMERS oyuncu karakterleriyle gerçek takımlarını kurmalı ve dünya için yapılan bu son en büyük silah oyunlarının ve savaş oyunlarının da savunmalarını hazırlamalılar.

Transformers Earth Wars APK indir android programı içerisin de bulunan birbirinden farklı karakterlerden birini seç. Optimus Prime, Megatron, Grimlock, and Starscream’i de içeren 40 Efsanevi Robot arasından seçim yaparak TRANSFORMERS apk oyuncu karakterlerinden esas takımını oluştur!
Cybertrondan ilave takviyeler çağırmak için Uzay Köprüsü’nü kullan!

Savaş oyununun seyrini değiştirmek için en etkili silah oyunun olan şekil değiştir; Starscream’in en iyi silah oyunu için Havadan Saldırı savaşı yapmak için uygun bir yere konuşlandır, Optimus Prime’ın gücünü ve aklını kullanarak silahlarını yönet ve savaşı kazanmak için savunmaları yık ya da Ratchet’in iyileştirme yeteneği ile silahla yaralanan takım arkadaşlarını onar!

Transformers Earth Wars APK indir

Transformers Earth Wars APK indir

Etkileyici 3D grafikleri ve ses efekti animasyonlar, android apk uygulamadaki karakterlere hayat veriyor; onlara galeride göz atın!
Online oyuncularla ittifak özellikleri, çoklu oyuncu deneyimini savaşmaya değer kılıyor!
Tarafını seç, savaş senin elinde!
İleri!
Unutmayın: Transformers Earth Wars APK indir android oyunu ücretsiz bir oyundur, ancak isteğe bağlı olarak bazı nesneler satın alınabilir ve ücretlendirmeler hesabınıza yapılır. Bu özelliği android cihazınızın ayarlarındaki Uygulama İçi Satın Alma bölümünden devre dışı bırakabilirsiniz.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Transformers Earth Wars APK indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 61Mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 0.25.0.11867

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.2 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: Backflip Studios, LLC

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: Transformers Earth Wars_v0.25.0.11867_indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

Transformers Earth Wars APK indir BENZER İÇERİKLER
Transformers Earth Wars APK indir YAPILAN YORUMLAR