Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

TuneWiki Pro – Online Müzik Radyo Uygulaması

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

TuneWiki Pro Apk İndir

4.5.1 sürümü çıkartan TuneWiki, Android 2.2 ve üzeri tablet ve telefonlarda çalışabilirken Android marktette 10 binin üzerinde bir satış rakamına ulaşmış durumda. Farklı müzik ve radio uygulamaları ile dikkat çeken TuneWiki Pro bakalım hangi özelliklerle donatılmış.

Müzik hakkında aklınıza gelebilecek herşeyi içerisinde barındıran bir uygulama arıyorsanız TuneWiki seçenekleriniz arasında yer almalı. Şarkı sözlerinden, müzik çalara, radiodan, şarkı bulmaya (trackid) kadar birçok işinizi online olarak halledebilen TuneWiki aldığı ödüllerle de ne denli başarılı bir uygulama olduğunu kanıtlıyor.

Lyric – Şarkı Sözleri: Uygulama sayesinde şarkı sözlerine ulaşın albüm ve müzik fotoğraflarını hızlı bir şekilde telefonunuza aktarın. Şarkı sözleri müzik çalar ekranında slide şeklinde belirirken aynı zamanda dinlediğiniz şarkıyı ve sözlerini Facebook ve Twitterda paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda çalan şarkının sözlerini 40 farklı dile çevirebilen TuneWiki Pro, SongID ile dinlediğiniz ama ismini bilmediğiniz şarkıları tanır ve  böylece satın almanızı sağlar. TuneWiki ile kendinize çalma listeleri oluşturabilir, yönetebilir düzenleyebilir, sanatçı ve albümleri kategorilere ayırabilirsiniz.

TuneWiki Pro – Online Müzik Radyo Uygulaması:

TuneWiki Pro - Online Müzik Radyo Uygulaması 1 TuneWiki Pro - Online Müzik Radyo Uygulaması 2 TuneWiki Pro - Online Müzik Radyo Uygulaması 3

TuneWiki Pro - Online Müzik Radyo Uygulaması 4 TuneWiki Pro - Online Müzik Radyo Uygulaması 5 TuneWiki Pro - Online Müzik Radyo Uygulaması 6

TuneWiki Pro – Online Müzik Radyo Uygulaması Video İnceleme

TuneWiki Pro v4.5.1 indirapk.com ]

TuneWiki Pro – Online Müzik Radyo Uygulaması BENZER İÇERİKLER
TuneWiki Pro – Online Müzik Radyo Uygulaması YAPILAN YORUMLAR