Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

TurboFly HD – Android için Uçak Yarış Oyunu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Osaris Games tarafından geliştirilen ve Android haricinde Windows, Bada ve diğer platformlarda da büyük başarı sağlayan uçak yarış oyunlarından birisi olmayı başaran TurboFly oyununun HD versiyonu ile karşınızdayız. TurboFly HD neler sunuyor oyun özellikleri neler ve APK linki… hepsi bu yazımızda…

TurboFly HD oyun yapısı itibariyle hızlı tempolu fütüristik yarış oyunu. Oyunda yenilikçi modlar, çeşitli parçalar, benzersiz uçak gemileri ve silahlar oyunu diğer oyunlardan biraz farklı kılıyor. Oyunda kontrolleri ivmeölçer sensörle sağlarken 22 farklı kariyer modu olduğunu görüyoruz ve ilerledikçe TurboFly HD‘de açılan uçak sayınız arttığı gibi oyunun şartlarıda oldukça zorlaşıyor.

8 farklı 3D manzara üzerinde yarış yapacağınız bu uçak oyununda yarıştıkça yeni silahlar kazanacaksını ve bu sayede rakiplerinize meydan okuyabileceksiniz. Yaptığınız puanlarla dünya çapındaki TurboFly HD oyuncuları ile en iyi puan rekabeti içine girebilir ve oyun içerisinde yer alan Normal, Pursuit ve Dayanıklılık testlerini geçerek TurboFly HD’de ne kadar başarılı olduğunuzu görebilirsiniz.

TurboFly HD – Android için Uçak Yarış Oyunu Ekran Görüntüleri:

TurboFly HD 1 TurboFly HD 2 TurboFly HD 3

TurboFly HD – Android için Uçak Yarış Oyunu Video İnceleme:

[ TurboFly HD indirAPK.com ]

TurboFly HD – Android için Uçak Yarış Oyunu BENZER İÇERİKLER
TurboFly HD – Android için Uçak Yarış Oyunu YAPILAN YORUMLAR