Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Turkcell Bedava İnternet APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 rating, 1 votes)
Loading...

Turkcell Bedava İnternet APK indir

Turkcell Bedava İnternet APK Uygulama indir

Turkcell kullanıcılarının interneti çok kullanması ve bunun sonucun da internet paketlerinin bitmesi,kullanıcılar için büyük bir sıkıntı. Bizim sizler için araştırıp ulduğumuz çözüm ise, bedava internet kullanmak için android uygulama programı. Turkcell kullanıcıları için interneti ücretsiz olarak kullana bileceğiniz bir apk indir uygulama programı. Kısaca sizlere bu apk program ile neler yapabileceğinizi anlatalım.

OpenVPN siz android telefonunuzdan bu apk indir vpn programını kullanmaya başladığınız da, bir yurt dışında ki bilgisayar ile bağlantı kurarak internette sörf yaparken bütün işleri gizli bir şekilde yapmanızı sağlar. Bilgilerinizi openvpn android uygulama programı anlık değiştirdiği için problem yaşamazsınız. Bunun sonucun da ülke dışın da bulunan bir apk vpn olan bir bilgisayara bağlandığınız da, sizin için artık ücretsiz ve hızlı bir şekil de internet bağlantısı kurmuş oluyorsunuz. Bu apk uygulama indir yöntemi sayesin de Turkcell operatör kullanıcılarına bedava (ücretsiz) internet ve OpenVpn’i sunuyor. Bu apk uygulama indir programını bedava bir şekil de android telefon ve ya tabletinize open vpn apk programını kurarak faydalana bilirsiniz.

Turkcell operatör kullanıcılarının bu apk uygulama, Open vpn android uygulama indir programı çeşitli aralıklar ile kullanıcılarının güvenliği için şifrelerini değiştirmektedir. Bu android programını sorunsuz bir şekil de, Turkcell bedava internet uygulamasını kullanmak isteye bilirsiniz. Bunun için vpnbook.com/freevpn internet adresinden hemen, açık kodlama kaynağı uygulama programı olan openvpn şifresi ala bilirsiniz. Belirli aralıklar ile site şifrelerini değiştiği için, size biraz iş düşmektedir. Bu şifreleri her defasın da bir kere olmak üzere şifreleri deneyerek en hızlı hangisi ise onu bula bilirsiniz. Artık geriye sizin için sınırsız ve bedava internet keyfi ile sörf yapmaya başlayın. Ücretsiz sunulan bu apk indir uygulama programı Turkcell kullanıcıları için internetin sınırsız anlamına gelmektedir. Kurulum ile ilgilim görsel fotoğrafları indir apk sitemizden de bula bilirsiniz.

Yapmanız gereken android telefon ve tabletiniz için verilen adımları takip etmek ve apk indir programını kurmak.

Vodafone Bedava İnternet APK indir

Versiyon: 1.1.17 Android 4.0

Güncelleme: 26 Mayıs 2016

Vodafone Bedava İnternet APK indir

Versiyon: 1.1.16 Android 4.0

Güncelleme: 11 Mayıs 2015

Vodafone Bedava İnternet APK indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 2,2 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.1.17

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.0 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: OpenVPN

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: OpenVPN Connect_v1.1.17_indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

Turkcell Bedava İnternet APK indir YAPILAN YORUMLAR