Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Turkcell Mobil Asistan APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Turkcell Mobil Asistan APK indir

Turkcell Mobil Asistan APK Uygulama indir

Türkiye de mobil operatörler arasın da bir numara sayılan Turkcell’in siz mobil kullanıcılarına sunduğu, Turkcell Mobil Asistan APK indir, ilk ve tek operatör destekli Türkçe mobil asistan uygulamasıdır.
Android telefon ve tablet kullanıcılarının cihazı kullanımını kolaylaştıran apk uygulama indir programı, sizin sesli komutlarınızla çalışır. Android uygulama programının güzel bir tarafı da Turkcell operatör kullanıcılarının yanı sıra farklı şebekelerde ki operatördeki kullanıcıların da bu android apk uygulama programınından yararlanabileceği Mobil Asistan uygulamasıdır. Turkcell Mobil Asistan APK indir android program kullanıcıların ihtiyaç duyabileceği bilgileri sesle konuşarak sorabileceği ve sesli yanıt alabileceği bir yardımcı uygulamadır. Bu android uygulama programı Mobil Asistan ile telefonla karşılıklı konuşarak aşağıdaki bilgileri alabilirsiniz:
Turkcell Mobil Asistan APK indir Uygulama Program Özellikleri:
android telefon ile Arama Yapma, sevdiklerine Mesaj Gönderme, sosyal medya olan Facebook durumunu güncelleme, Twitter’dan tweet atma
Gündemi yakından takip etmeniz için Güncel haberler, Okunmamış mesajlar, size gelen Cevapsız çağrılar, Bilinmeyen numaralar ve sevdikleriniz ile doya doya konuşa bilesiniz diye Kontör Transferi yapmak.

Turkcell Mobil Asistan APK indir

Turkcell Mobil Asistan APK indir


Yıldızlardan fal tutun ve bu servisi kullanın Astroloji servisi, kendi doktorunuz nereden veya başka Aile Hekimi sorgulama, aracınız ile ilgili yapılacak bütün işlemlerimizi bu android uygulama programı sayesin de yaparsınız. Hasar Geçmişi sorgulama, Tutanak bilgisi sorgulama, Poliçe Bilgisi sorgulama, MTV sorgulama, MEB Veli bilgilendirme, Mahkeme Takip, ayrıca turkcell’ in kendi servislerini kullana bilirsiniz.
Gününüzün nasıl bir hava durumun da geçeceğini öğrenme. Farklı şehirlerdeki hava durumu bilgisi, hafta sonu için hava durumu tahmini
Trafik durumu tahmini (köprüdeki, bulunduğu yerdeki ya da başka şehirlerdeki trafik durumu)
Bulunduğu yere en yakın hastane, eczane, banka şubesi, sinema karakol, benzinci, otel, okul, noter, muhtar, taksi
Bulunduğu yere en yakın yeme içme yerleri (balıkçı, kebapçı, pizzacı, alışveriş merkezi, market
Güncel Piyasa bilgileri (dolar, altın ve euro kuru bilgisi)

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Turkcell Mobil Asistan APK indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 7,4 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 3.0.2

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.0.3 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Apk indir Dil: Türkçe

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: Turkcell Mobil Asistan_v3.0.2_indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

Turkcell Mobil Asistan APK indir YAPILAN YORUMLAR