Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Twitter – Android için Twitter APK

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (35 rating, 7 votes)
Loading...

Twiiter hakkında sanırım çok fazla şey yazmaya gerek yok. Geçtiğimiz hafta içerisinde yayınlanan Twitter 4.0 ile birçok değişiklik bizle sunulmuştur.

Android cihazların çoğunda yüklü olarak gelen bu uygulamayı güncellemek için aşağıdaki APK dosyasını indirrebilirsiniz. Twitter 4.0 dan sonra 4.0.1 sürümünün çıkmasının nedeni ise 4.0 da yaşanan bazı sorunlar ve çökme problemleri. Bu güncelleme ile bu sorunlar tamamen giderilmiş. Twitter 4 ile yepyeni bir arayüze kavuşan uygulamayı bakalım sizler beğenecekmisiniz.

Twitter 4.0.1 – Android için Twitter APK Ekran Görüntüleri:

Twitter APK Kullanıcı Yorumları:

Ömer Faruk Çetin: Uygulamanın yeni tasarımı çok iyi olmuş. Kullanımı da çok rahat. Ancak su sıkıntı var. Eski sürümde, kullandığım hesaplar arasında geçiş yapabiliyorken bu sürümde geçiş yapamıyorum. Nasıl yapabiliriz, yardımcı olabilecek birisi var mı? DÜZENLEME: Hesaplar Arası geçiş bölümünü kendi profil sayfamda buldum. Bununla ilgili sıkıntı olmadığına göre dereceyi arttırabiliriz…

Kazım Savaş: Android’de kasma problemleri meşhurdur ancak son güncellemeden sonra bariz bir şekilde hızlanma var. Arayüz de çok hoşuma gitti. Gerçek anlamda kaliteli denilebilecek uygulamalardan bir tanesi.

Osman Hercan: Arayüzü beğenmedim. Eskisi gibi kalsaydı da sadece performans iyileştirmesi yapsaydınız daha iyi olurdu.

Mehmet Erden: Sürekli galaxy telefona sahip olanlar böyle kötü yorumlar yapıyorlar.Ben HTC sahibi olarak bu uygulamanın ne kapandığını gördüm ne hata verdiğini.Arayüz gayet güzel olmuş ve stabilite artırılmış.Ya siz uygulama kullanmayı bilmiyorsunuz,ya da telefonunuz dandik!

Berhan Yılmaz: Abi uygulama gayet basarili olmus ne diye bo k atarsiniz anlamam ki. Evet biraz windows mobilelara uydurulmaya calisilmis ama yeniliklere acik olun lutfen kesinlikle 5 yildizi hakediyor, fotograflar daha hizli aciliyor hadi eyvallah..

Fırat Yuz: Arama gecmisini silme ozelligi eklenmemeye devam edildikce gozumde sifir bir uygulama.

Twitter – Android için Twitter APK YAPILAN YORUMLAR

  • esra
    5 sene önce

    Yanlışlıkla eski sürümü sildim nasıl geri yükleyebilirim ben bu güncellemesi sevmedimm

  • bir blog sonra
    7 sene önce

    yeni sürüm daha iyi. gerçi bir kaç sorun var ama diğer güncellemede hallederler sanırım