Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Vybe – Android Titreşim Özelleştirme ve Ayarlama Uygulaması – Custom Vibrations

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yenilikçi uygulamalardan birisi olan Vybe Itchy Fingerz Digital Studios tarafından geliştirilirken uygulama sayesinde titreşimleri özelleştirebiliyorsunuz ve kendi titreşiminizi oluşturabiliyorsunuz.

Android marketin trend uygulamalarından birisi olan Vybe ile kolayca kendi titreşiminizi oluşturabiliyor ve oluşturmuş olduğunuz bu titreşimi uygulama içerisine kaydederek kişilere atayabiliyorsunuz. Örneğin babanız aradığında farklı bir titreşim olsun anneniz aradığında farklı bir titreşim olsun işte Vybe tamda bu konuda size yardımcı olabiliyor. Uygulamanın kullanımı oldukça basit. İlk olarak orta kısımdaki kırmızı noktaya dokunuyor ve sonrasında üst kısımdaki büyük yuvarlak butona basarak titreşimleri oluşturuyoruz sonrasında kaydet ikonuna tıklayarak uygulamanın içerisine oluşturmuş olduğumuz titreşimi kaydederek en alt kısımda yer alan + işaretine basıyor ve hangi rehberdeki kişiye hangi titreşimi ekleyeceksek onu seçerek Aplly diyerek uygulamayı aktif ediyoruz.

Vybe ile sadece aramalara değil gelen SMS’lere, Viber çağrı ve smslerine, WhatsApp çağrı ve mesajlarınada özel titreşim atayabiliyoruz. Titreşimleri ister arttırın ister kapatın tamamen size kalmış yada tek bir titreme ayarlayarak uygulamanın tadını çıkartın.

Vybe – Custom Vibrations – Android Titreşim Özelleştirme ve Ayarlama Uygulaması Ekran Görüntüleri:

Vybe – Custom Vibrations 1 Vybe – Custom Vibrations 2 Vybe – Custom Vibrations 3

Vybe – Custom Vibrations – Android Titreşim Özelleştirme ve Ayarlama Uygulaması Kullanıcı Yorumları:

Faruk Canbaş: Farklı bir uygulama titreşimleri değiştirebiliyor ve aramalarda ve smslerde farklı titreşimle çalma yapabiliyorsunuz. Benden 5 yıldız…

Akın Demirbaş: Titreşimi özelleştirmek süper oldu. Eylenceli de üstelik…

Emin Avcı: Geceleri cok titremesinden gündüzleri de hic hissetmemekten muzdarip ben buldum seni sonunda.

[ Vybe – Custom Vibrations indirAPK.com ]

Vybe – Android Titreşim Özelleştirme ve Ayarlama Uygulaması – Custom Vibrations BENZER İÇERİKLER
Vybe – Android Titreşim Özelleştirme ve Ayarlama Uygulaması – Custom Vibrations YAPILAN YORUMLAR