Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Walking War Robots Anroid Hileli Mod Apk v3.5.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Walking War Robots Hileli Mod Apk-2

War Robots Apk, aksiyon dolu, 6’şar kişilik takımlarla oynanan, gerçek zamanlı, çok oyunculu bir oyundur! Sen de Metal Warrior saflarına katıl!
Savaş zamanındayız pilot! Rakiplerinin senin için hazırladığı sürpriz saldırılara, kurnaz taktik manevralarına ve çok sayıda sinsi hileye hazır mısın? Düşman robotlarını yok et, tüm fenerleri ele geçir ve savaş robotunun savaş gücünü, hızını ve dayanıklılığını artırmak için silahlarını yükselt. Her haritada kendini kanıtla ve savaştan zaferle çıkmak için çeşitli stratejiler ve taktikler uygula!
Ve belki ölümün en kötüsü sadece düello çok oyunculu veri makineleri! Dev bir demirin kontrolünü ele geçirin ve tüm düşmanlarını yok etmeye çalışın. Klan müttefikleriyle omuz omuza katılır ve
altı altı mücadele eder.

Walking War Robots Hileli Mod Apk-1

Walking War Robots büyük bir savaş robotu uçurun. Çeşitli haritalar üzerinde sert savaşlara katılın. Düşmanlarınızı yok edin ve müttefiklerinize yardım edin. Android için bu oyunda savaşan bir robotun en iyi pilotu olun. 6 takım vs 6 savaşta bir takım arkadaş oluşturun ve düşman ekipleriyle savaşın. Tüm robotları savaşta test edin. Her biri benzersiz bir görünüme, özelliklere ve hizmete sahiptir. Tercih ettiğiniz oyun stiline bağlı olarak robotunuza farklı silahlar monte edebilirsiniz. Robotun silahlarını yükseltebilirsiniz.

Walking War Robots Anroid Hileli Mod Apk Oyun özellikleri:
– 13 benzersiz robot
– 19 çeşit silah
– Makinenizi yükseltin
– Diğer oyuncularla savaş

Walking War Robots Hileli Mod Apk-3

Walking War Robots Anroid oyunu içerisinde yaşanan maddi sıkıntılar nedeniyle, Walking War Robots Hileli Apk versiyonunu sunuyoruz. Walking War Robots Mod Apk dosyasını indirip kurun. Walking War Robots Hileli Mod Apk ile artık sınırsız bir şekilde oyunu oynacaksınız.

Walking War Robots Anroid Hileli Mod Apk

BOYUT : 420 MB

Kategori : Android Oyun Hileleri

Tür : Macera, Aksiyon

APKSMOBI (APK): Walking War Robots Anroid Hileli Mod Apk v3.5.0

APKSMOBI (APK+DATA): Walking War Robots Anroid Hileli Mod Apk v3.4.1

Walking War Robots Anroid Hileli Mod Apk v3.5.0 BENZER İÇERİKLER
Walking War Robots Anroid Hileli Mod Apk v3.5.0 YAPILAN YORUMLAR