Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

WhatsApp görüntülü konuşma APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 rating, 1 votes)
Loading...

WhatsApp görüntülü konuşma Apk indir

WhatsApp görüntülü konuşma Apk Uygulama indir

Whatsapp güncellemeleri arasın da en yeni ve en güncel android uygulama 2016 güncel versiyonu olan beta sürümü. WhatsApp görüntülü konuşma yada diğer bir tabir ile bedava arama, sesli konuşma ve video arama uygulamasının akıllı telefon Apk Android indir programıdır. Aklınıza gelen bazı sorular olabilir, bunlar WhatsApp görüntülü arama nasıl yapılır? İlk akla gelen sorudur ve ya Görüntülü konuşma nasıl yapılır? Bir diğeri ise Whatsapp görüntülü araması nasıl indirilir? gibi çeşitli sorular geliyordur. Bu sorularınızın cevaplarını yazımız da bulabilirsiniz.

Whatsapp görüntülü konuşma yada diğer bir terim ile bedava görüntülü sohbet Whatsapp apk indir uygulama programını android telefon ve tablet içerisin de Whatsapp güncel sürümü olan beta sürüm yüklü olması gerekmektedir. Her iki tarafın da android telefon ve tablet içerisin de whatsapp güncel beta sürüm mutlaka olacak. Olmadığı takdir de siz görüntülü arama yapar ancak karşı taraf buna cevap veremez. İsterseniz güncel Whatsapp Beta sürümünü buradan download edebilirsiniz. Sonrasın da apk uygulamayı açtığınız da normal karşınıza gelen ekran WhatsApp messenger ana sayfasıdır. Buradan whatsapp görüntülü görüşme yapacağınız arkadaşınızın profiline girerek android telefon ve tablet alt tarafında kamera işareti çıkacaktır. Bu işarete tıkladığınız anda Whatsapp ile görüntülü konuşma diğer bir adıyla video call, video arama özelliğini ücretsiz bir şekilde konuşmaya başlayacaksınız.

Sizler için yaptığımız araştırmalar da Whatsapp görüntülü konuşma beta apk indir sürümünü destekleyen cihazları bulduk. Whatsapp Beta android uyumlu akıllı cihazlar Samsung firması tarafından çıkartılan Galaxy S4, S.Galaxy S5, S.Galaxy S6, S.Galaxy S7 Edge, S.Note, S.Grand, S.Galaxy J1 serisi, gibi samsun android telefonların bir çoğu desteklemektedir. Diğerleri ise, HTC serileri, LG, Sony Xperia gibi akıllı telefonlar. Whatsapp görüntülü görüşme iphone akıllı telefonlar için İPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6s ve iPhone 7 için en kısa zaman da WhatsApp güncellemeleri sayesin de Whatsapp Görüntülü Görüşme Özelliği çıkaracak. Whatsapp Görüntülü Konuşma Full Apk İndir beta sürümünü aşağıda verdiğimiz download linklerinden indirebilirsiniz.

WhatsApp görüntülü konuşma APK indir

WhatsApp görüntülü konuşma APK indir

Whatsapp Görüntülü Konuşma Full Apk android uygulamayı cihazınıza yükledikten sonra android cihazınızı yenilemek için kapatıp tekrar açınız.

Önemli bir hatırlatmayı bir daha söylemek istiyorum. Görüntülü konuşma yapa bilmeniz için her iki tarafın da WhatsApp Messenger 2.16.318 beta apk uygulaması yüklü olması gerekmektedir. WhatsApp Yeni Sürümünü İndir işlemini yaptıktan sonra görüntülü konuşma APK indir yükle 2016 rahatlıkla kullana bilirsiniz.

WhatsApp görüntülü konuşma apk indir android uygulaması ile gelen güncellemesi aynı zamanda sizlerin ve arkadaşlarınızın video konferans yapmasına da olanak sağlıyor. Whatsapp Resmi uygulaması bu özelliğini de yanında getiriyor. İnternetten sevdiğiniz kişiler ile WhatsApp apk uygulaması ile internet üzerinden görüntülü görüşme, görüntülü sohbet ve görüntülü video konferans yapabileceksiniz.

Not Whatsapp görüntülü arama yaptığınız da karşı tarafta son sürüm yüklü değilse, “video görüşmesi yapmak istediğiniz kişinin uygulaması güncel değil” şeklinde bir ikaz ekranınıza gelecektir.
Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

WhatsApp görüntülü konuşma Apk indir Özellikleri:

 • Apk indir Boyut: 30.8 mb

 • Apk indir Mevcut Sürüm: 2016 Beta

 • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 2.3 ve üzeri

 • Apk indir Sunan: Universal

 • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

 • Apk indir Lisans: ücretsiz

 • Apk indir DosyaTürü: whatsapp Görüntülü Arama_indirapk.com.apk

 • Apk indir İndirme Türü: apk

WhatsApp görüntülü konuşma APK indir BENZER İÇERİKLER
WhatsApp görüntülü konuşma APK indir YAPILAN YORUMLAR

 • WhatsApp Messenger 2.16.318 beta apk indir | APK indir – Android Uygulama indir – Oyun indir
  3 sene önce

  […] WhatsApp görüntülü konuşma APK indir yeni çıkan görüntülü konuşma apk uygulama indir için yazının üzerine tıklamanız yeterlidir. Whatsapp beta ile artık görüntülü arma yaparak sevdikleriniz ile görüntülü konuşma yapa bileceksiniz. […]