Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Wikiloc Outdoor Navigation Gps Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Wikiloc Outdoor Navigation Gps Apk indir

Wikiloc Outdoor Navigation Gps Apk Uygulama indir

Bisiklet kullananlar ve ya yaya olarak gezinti yapmayı seven android telefon ve tablet kullanıcılarına güzel bir android uygulama programı. Bisiklet turuna ve ya gezintiye çıkmadan önce ister kendi rotanızı isterseniz de, daha önceden gezeceğiniz yere gitmiş olan kişilerin rotalarını takip ederek bu yerlere gidebilirsiniz. Wikiloc Outdoor Navigation Gps Apk indir android uygulamaları haritalarını artık çevrim dışı da kullana bilirsiniz.

Apk uygulama indir programının güzel bir özelliği ise dünya üzerinde ki bütün yerlerin bisiklet ve gezi haritası mevcut. Bu apk uygulama dünya çapında kullanıcıların gps koordinatları sayesin de oluşturulmuş gezi ve bisiklet rotaları mevcut. Sizler de isterseniz gezinti rotanızı android uygulama indir programına download ederek, sizlerden sonra başka kişilerin de bu rotaları kullanmasını sağlaya bilirsiniz.

Wikiloc Outdoor Navigation Gps Apk indir android uygulama ücretsiz kullanımı sayesin de android telefon ve ya tablet mobil veri kullanımı olmadan çevrimdışı haritaları kontrol edeceksiniz. Sosyal paylaşım sitelerinde oluşturduğunuz bisiklet ve gezi rotalarınızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Android apk indir uygulamasının başka bir avantajı ise etkinlikleri izleye bilir, rotanız boyunca fotoğraf çekerek android apk uygulamasına download edin ve arkadaşlarınız ile paylaşın.

Kimsenin bilmediği yeryüzündeki yolları sizler keşfedin. Wikiloc Outdoor Navigation Gps Apk indir android uygulamaları sayesin de bir birinden farklı koşu, yürüyüş, bisiklet, dağ bisikleti, kano sporları gibi farklı 45 etkinlikleri denemek mevcuttur.

Wikiloc Outdoor Navigation Gps Apk indir

Wikiloc Outdoor Navigation Gps Apk indir

İsterseniz Gps navigasyon apk uygulama içine telefonunuzu Transform! off-track giderseniz küçük bir ücret karşılığında rotanız üzerin de sizleri sesli uyarı ile ikaz ederek rehberlik yapılacaktır.

Wikiloc resmi sitesin de spor meraklıları, seyahat ve Gps yollar aracılığıyla yapmış olduğunuz gezintilerde ki tecrübelerimizi paylaşarak doğa ve bisiklet spor sevenlerin topluluğa katılın.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Wikiloc Outdoor Navigation Gps Apk indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 12 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 2.7.8

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 2.3 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: Wikiloc Outdoor

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: Wikiloc outdoor navigation GPS_v2.7.16_indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

Wikiloc Outdoor Navigation Gps Apk indir BENZER İÇERİKLER
Wikiloc Outdoor Navigation Gps Apk indir YAPILAN YORUMLAR