Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Xender File Transfer Sharing APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Xender File Transfer Sharing APK indir

Xender File Transfer Sharing APK Uygulama indir

Bir çok android telefon yada tablet te bir birleri ile dosya paylaşımı yapamamaktadır. Bu nedenle kablo aramaktan yada kablo taşımaktan bıktı iseniz işte tam bu aradığınız android uygulama programı olan Xender File Transfer Sharing APK indir; Telefondan telefona veya telefondan bilgisayara dosya aktarmanız da yardımcı olur. Xender File Transfer Sharing APK indir android uygulama programını deneyin ve şu ana kadar ki gördüğünüz en mükemmel dosya aktarım ve paylaşım android uygulama programını görün!

Xender File Transfer Sharing APK indir tüm belge, tüm müzik, tüm resim, video ve android apk uygulamaya kadar bütün apk indir program dosyalarını birkaç dokunuşla aktarır. Android cihazlar arası bağlantı ve aktarımın yanısıra Xender File Transfer Sharing APK indir Android ve iOS işletim sistemlerini kullanan telefon ve tabletler arasında da aktarım yapabilir. Android uygulama apk indir programını kullanmaya başladığınız da yeni bilgisayara bağlan moduyla Xender File Transfer Sharing APK indir artık, PC, MAC veya Chromebook gibi cihazlar farketmez, bilgisayar ve android telefon arasındaki her türlü veri aktarımında sizin en büyük yardımcınız.

Xender File Transfer Sharing APK indir

Xender File Transfer Sharing APK indir

Artık birbirine girmiş ve karışmış kabloları, yavaş aktarım yapıp ta canınızı sıkan Bluetooth’ları, mobil verinizi kullanan uygulamaları ve bilgisayarınıza gereksiz yazılım yükleyen programları unutun. Hemen Xender File Transfer Sharing APK indir i download edin ve android telefon yada tabletinize kurulumunu yapın.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Xender File Transfer Sharing APK indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 7 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 3.1.0419

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 2.3 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: Xender Team

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir Kategori: Android telefonlar için apk oyun android download, Android Uygulama indir

  • Apk indir DosyaTürü: Apk, APK indir

  • Apk indir İndirme Türü: apk,Apk indir

Xender File Transfer Sharing APK indir YAPILAN YORUMLAR